Zmywarka tunelowa – szybkie i dokładne zmywanie w gastronomii

zmywarka tunelowa

Spis treści

zmywarka tunelowaZmywarki gastronomiczne znacznie różnią się swoją budową oraz działaniem od zmywarek wykorzystywanych w naszych domach. Gdy konieczne jest uzyskanie maksymalnej efektywności zmywania, warto zdecydować się na zmywarki tunelowe, które mogą umyć naczynia nawet w ciągu paru minut!

Zmywarki w gastronomii

W gastronomii stosowane są specjalne urządzenia wyróżniające się wysoką sprawnością i efektywnością działania. Do tej kategorii zaliczane są także zmywarki gastronomiczne. Tego typu zmywarki mają na celu bardzo dokładne i szybkie mycie naczyń w krótkim czasie, dzięki czemu pozwalają one na łatwe utrzymanie ich w czystości.

Do rodziny zmywarek gastronomicznych zaliczana jest także zmywarka tunelowa, która uznawana jest za najszybszy i najskuteczniejszy typ zmywarki używanej w placówkach gastronomicznych.

Jak działa zmywarka tunelowa?

Zmywarka tunelowa jest urządzeniem składającym się z modułów pozwalających na mycie, płukanie i dodatkowo suszenie naczyń, które umieszczane są w dedykowanych koszach. Naczynia przemieszczają się wewnątrz tunelu i przejeżdżają przez każdy moduł po kolei, by w brudnych stać się krystalicznie czystymi.

Tym, co wyróżnia zmywarki gastronomiczne tunelowe, jest ich bardzo wysoka wydajność działania. Są one w stanie umyć nawet ponad 250 koszów z brudnymi naczyniami w ciągu godziny, dlatego też najlepiej sprawdzają się one w tych miejscach, gdzie efektywność zmywania jest na pierwszym miejscu. Dodatkowo tego typu zmywarki mogą bardzo szybko myć naczynia, dlatego są one często gotowe nawet w ciągu kilku minut.

Obsługa zmywarki tunelowej jest bardzo prosta, ponieważ urządzenie to najczęściej wyposażone jest tylko w kilka programów, a panele sterujące są bardzo proste w użyciu.

Zmywarki tunelowe – jakie mają zastosowanie?

Ze względu na swoją wysoką wydajność urządzenie jak zmywarka tunelowa najlepiej sprawdza się w miejscach, gdzie kluczowe znaczenie ma bardzo szybkie oraz efektywne zmywanie naczyń, dlatego mniej wydajne zmywarki gastronomiczne nie są wtedy korzystną opcją.

Wśród lokali, w których najczęściej stosuje się zmywarki tunelowe, znajdują się poniższe:

  • restauracje

  • stołówki

  • hotele

  • szpitale

Gdzie można zakupić zmywarki tunelowe?

Dostawą urządzeń jak zmywarka tunelowa zajmują się przede wszystkim firmy specjalizujące się w branży wyposażenia gastronomicznego, które mogą zaoferować swoim klientom dostęp do szerokiej gamy sprzętu od różnych marek.

Pracownicy firmy mogą również pomóc w dobraniu urządzenia jak zmywarka tunelowa tak, aby mogło ono zagwarantować maksymalną wydajność oraz zmieścić się w ustalonym budżecie przeznaczonym do jego zakupu.

HYBRYDA ALEKSANDRA GÓRALCZYK

https://hybryda-gastro.pl

TEL: 32 418-72-55

E-MAIL: biuro@hybryda-gastro.pl

NIP: 6312312497, REGON: 241677598

ul. Stanisława Kunickiego 14, 44-100 Gliwice

Powiązane artykuły