Zakochaj się na wiosnę. W aplikacjach!

Wiosenne aplikacje dla zakochanych w ogrodnictwie

Spis treści

Wiosenne aplikacje dla zakochanychWiosna to taki czas, gdy na drzewach pojawiają się liście, kwiaty nieśmiało pęcznieją w pąkach, a świat nabiera zdecydowanych, żywych barw. Wiosna często zagląda również do naszych serc, budzi do życia motyle, które łaskoczą nas i każą się… zakochać. Miłość możemy znaleźć tradycyjnie – na spacerze, w sklepie, za rogiem budynku, z którego codziennie wychodzimy po pracy, ale może właśnie dzisiaj, za tym właśnie rogiem czeka na nas uczucie. Jeżeli jednak tradycyjne miejsca i sposoby zawodzą – skorzystajmy z nowoczesnych rozwiązań. Możliwe, że nasza miłość siedzi przed ekranem komputera, na jednym z portali randkowych i czeka właśnie na nas.

O związki trzeba dbać. Flirt, podsycanie żaru, rozpalanie namiętności i rozmowy, dużo rozmów, bardzo dużo rozmów… Wszystko co zbliża dwoje ludzi do siebie jest dobre dla ich przyszłości. Każdy drobny gest, który sprawi, że ukochana osoba się uśmiechnie – to dodatkowy punkt na miłosnej skali.

Tradycyjna róża

Długa elegancka róża lub bukiecik polnych kwiatów, koszyczek świeżo zerwanych malin lub aromatyczna kawa podana do łóżka, liścik zostawiony na nocnej szafce i szminkowy buziak odciśnięty na lustrze… Wszystkie miłe niespodzianki sprawiają, że uczucia rozkwitają. Romantyzm jest ważny, choć mamy nań coraz mniej czasu w dzisiejszych zabieganych czasach.

Nowoczesny flirt

Istnieje mnóstwo aplikacji, które ułatwiają i umilają życie zakochanym. Jeżeli obydwoje dużo pracujemy – wymieniajmy się wiadomościami, dzielmy zdjęciami tu i teraz, przekazujmy emocje. WhatsApp, Snapchat lub BambooLoop pozwalają ekspresowo przekazać krótkie i długie wiadomości, ekspresowo zrobić zdjęcie i równie szybko je wyeksportować do ukochanej osoby. Obecnie już nie szyfruje się informacji (bo kto ma czas na pisanie szyfrów i ich odszyfrowywanie?), ale można skorzystać z aplikacji, która nie przechowuje w pamięci wysłanych zdjęć i wiadomości (tak, również tych pikantnych) – Wickr zniszczy po wyznaczonym czasie przesłane przez nas obrazy i słowa. Love Calculator to aplikacja w smart fonie, która bawi się… we wróżkę – wystarczy wpisać nasze imiona i dodać odciski palców, a telefon przeliczy czy i jak bardzo do siebie pasujemy. Świetna zabawa gwarantowana, a na wyniki (zwłaszcza te gorsze) należy patrzeć przez palce. iKamasutra to propozycja na intymny wieczór. Ta gorąca aplikacja pokaże nam sztukę kochania, elegancko przedstawi propozycje konfiguracji ciał. To również świetne narzędzie do flirtu z ukochanym – można bawić się w zdobywanie kolejnych stopni wtajemniczenia, znaleźć inspiracje prezentowe i pomysły na zaskoczenie drugiej osoby.

Zakochajmy się na wiosnę!

Powiązane artykuły