Wybuduj swój wymarzony dom razem z Przedsiębiorstwem Budowlanym Iwanow!

dom pokazowy

Spis treści

dom pokazowyPrzedsiębiorstwo Budowlane Iwanow od ponad 15 lat zajmuje się świadczeniem usług budowlanych na terenie powiatów poznańskiego oraz średzkiego. Razem z jego wsparciem możesz stać się właścicielem nowoczesnego, oszczędnego i funkcjonalnego domu. Sprawdź, jak to zrobić!

Zrealizuj swoje plany jeszcze łatwiej

Wybudowanie domu jest poważnym przedsięwzięciem, które wymaga odpowiedniego przygotowania, zaplanowania i realizacji. Aby wznieść wymarzony dom, nie trzeba jednak wcale prowadzić prac we własnym zakresie.

Wybierając Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow, inwestor może otrzymać pełną obsługę w ramach wybudowania nowego domu jednorodzinnego odpowiadającego jego indywidualnym potrzebom.

Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow – budowa domów powiat średzki – https://dom-pokazowy.pl/ zajmuje się od lat wznoszeniem domów jednorodzinnych, bazując na dwóch popularnych projektach w metrażach 75 oraz 90 metrów kwadratowych. Firma umożliwia także personalizację swoich projektów przez zmianę układu wnętrza budynku według oczekiwań klientów.

Zobacz domy pokazowe

Aby podjęcie decyzji o budowie domu jednorodzinnego razem z Przedsiębiorstwem Budowlanym Iwanow było jeszcze łatwiejsze, warto zapoznać się z jej domami pokazowymi. To gotowe budynki, które pozwalają na sprawdzenie, jak wyglądają gotowe domy tworzone według projektów firmy.

Stworzone przez Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow domy pokazowe to najlepszy sposób, aby podjąć przemyślaną decyzję dotyczącą budowy domu. W trakcie oglądania domów pracownik firmy może dokładnie zaprezentować jego konstrukcję, układ, a także przedstawić opcje zmian.

Z galerią zdjęć z domów pokazowych oraz z rzutami można zapoznać się na stronie internetowej firmy.

Skorzystaj z kompleksowej obsługi

Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow zapewnia swoim klientom kompleksową obsługę w zakresie budowy domów jednorodzinnych w stanie deweloperskim, według uzgodnień z klientami.

W ofercie znajdują się usługi jak:

  • przygotowanie projektu domu jednorodzinnego

  • obsługa geodezyjna inwestycji

  • zakup i dostawa materiałów

  • robocizna

  • realizacja formalności w urzędach

  • nadzór budowy

Firma współpracuje również z innymi wykonawcami, między innymi w ramach wykonania nowoczesnych instalacji OZE jak fotowoltaika, panele solarne, pompa ciepła, rekuperacja, a także podczerwień i klimatyzacji.

Gdy interesuje Cię oferta firmy i budowa domów powiat średzki to jedna z lokalizacji, w której możesz skorzystać z usług Przedsiębiorstwa Budowlanego Iwanow. Sprawdź pełną ofertę na stronie firmy i skontaktuj się, by umówić się na spotkanie.

Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow

ul. Szczególna 38 62-023 Szczytniki

Tel.: +48 663 822 112 E-mail: biuro@dom-pokazowy.pl

Powiązane artykuły