Wybieramy wycieraczki do firmy. Na co zwrócić uwagę?

wycieraczki do obuwia

Spis treści

wycieraczki do obuwia

Wycieraczka do firmy powinna zatrzymywać błoto, piasek i inne nieczystości przenoszone na podeszwach butów. Im lepsze właściwości czyszczące maty, tym mniejsze wydatki na sprzątanie podłóg w siedzibie przedsiębiorstwa. Ponadto czyste i zadbane posadzki pozytywnie wpływają na wizerunek przedsiębiorstwa w oczach klientów. Poniżej dowiesz się, jakie maty czyszczące najlepiej sprawdzają się w siedzibach firm. 

Czym powinna charakteryzować się wycieraczka do firmy?

Wycieraczka do firmy może być inwestycją na lata, jeśli tylko wybierzesz wystarczająco trwały, skuteczny i estetyczny model. W każdym budynku muszą znajdować się wycieraczki czyszczące z wkładem gumowym lub szczotkowym, które oczyszczają obuwie z trudnych do usunięcia zabrudzeń. Umieszcza się je zazwyczaj przed wejściem do obiektu. Najlepiej, aby wkłady czyszczące znajdowały się na wytrzymałych i odpornych na korozję profilach aluminiowych. W holu budynku powinny znajdować się wycieraczki osuszające lub czyszcząco-osuszające, czyli maty tekstylne bądź kokosowe, które cechują się bardzo dobrą chłonnością. Dokładne osuszenie obuwia przed wejściem do kolejnych pomieszczeń w budynku zwiększa poziom bezpieczeństwa w obiekcie, ponieważ minimalizuje ryzyko groźnych upadków.

Czy mata z logo to dobry pomysł na wycieraczkę do firmy?

Wycieraczka do firmy może pełnić rolę gadżetu reklamowego lub promocyjnego. Coraz popularniejsze staje się wykorzystanie mat czyszczących z logiem przedsiębiorstwa, dzięki którym marka zapada w pamięci klientów i zdobywa większą rozpoznawalność. Wycieraczka z logo firmy to także sygnał, że działalność bardzo dobrze prosperuje, a jej pracownicy z zaangażowaniem dbają o szczegóły. Pozytywny wizerunek w oczach potencjalnych klientów czy kontrahentów bezpośrednio wpływa na wzrost zysków przedsiębiorstwa. Maty czyszczące z logo są dostępne w ofercie producenta wycieraczek systemowych UNIMAT. Firma produkuje swoje wyroby z wysokiej jakości materiałów, które charakteryzują się trwałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Producent wykonuje nadruki przy użyciu zaawansowanej technologii, dzięki czemu grafika na wycieraczkach odzwierciedla nawet najmniejsze szczegóły projektu.

Powiązane artykuły