Co wiesz o car wrapping’u?

Nie każdy może sobie pozwolić na taki samochód, ale niemal każdy może zainspirować się sposobem oklejenia tego modelu

Car wrapping to ekonomiczny sposób na zmianę wyglądu i charakteru naszego samochodu. Dzięki szerokiej palecie kolorów i faktur folii używanych w car wrapping’u – nie musimy iść na żadne ustępstwa w kontekście wyglądu auta. Profesjonale foliowanie samochodu to technika absolutnie bezpieczna dla karoserii wozu (oraz dodatkowo ją zabezpieczająca przed działaniem choćby warunków atmosferycznych!) i samego wozu. To również najprostszy sposób na umieszczenie na samochodzie najwyższej jakości reklamy.  

W jakich warunkach najlepiej przetestować trwałość i odporność car wrapping’u? Oczywiście w ekstremalnych warunkach, czyli tam gdzie jest zawrotna szybkość, kurz, błoto, woda…

Car wrapping to foliowanie samochodu pozwalające na całkowitą zmianę jego wyglądu, w tym umieszczenie reklam na karoserii

Uzyskanie takiego efektu na karoserii jest możliwe dzięki zastosowaniu najwyższej jakości folii…

Sportowy samochód i niebanalny kolor? Car wrapping daje radę!

Car wrapping daje również możliwość posiadania auta w dowolnym kolorze, bez konieczności płacenia bajońskich sum za dedykowany lakier. Fiolet? Nie ma problemu!

W fioletowym samochodzie z pewnością wyróżnimy się z tłumu - car wrapping, do usług

Jeżeli marzymy o jakiś konkretnych wzorach (mniejszych lub większych), które będą wyglądały dobrze tylko nałożone z najwyższą precyzją – car wrapping jest odpowiedzią na nasze potrzeby.

Precyzyjne foliowanie samochodów to zadaniem, którym zajmują się doświadczeni profesjonaliści i pasjonaci

Odpowiedz