Co wiesz o car wrapping’u?

Nie każdy może sobie pozwolić na taki samochód, ale niemal każdy może zainspirować się sposobem oklejenia tego modelu

Spis treści

Nie każdy może sobie pozwolić na taki samochód, ale niemal każdy może zainspirować się sposobem oklejenia tego modelu

Car wrapping to ekonomiczny sposób na zmianę wyglądu i charakteru naszego samochodu. Dzięki szerokiej palecie kolorów i faktur folii używanych w car wrapping’u – nie musimy iść na żadne ustępstwa w kontekście wyglądu auta. Profesjonale foliowanie samochodu to technika absolutnie bezpieczna dla karoserii wozu (oraz dodatkowo ją zabezpieczająca przed działaniem choćby warunków atmosferycznych!) i samego wozu. To również najprostszy sposób na umieszczenie na samochodzie najwyższej jakości reklamy.  

W jakich warunkach najlepiej przetestować trwałość i odporność car wrapping’u? Oczywiście w ekstremalnych warunkach, czyli tam gdzie jest zawrotna szybkość, kurz, błoto, woda…

Car wrapping to foliowanie samochodu pozwalające na całkowitą zmianę jego wyglądu, w tym umieszczenie reklam na karoserii

Uzyskanie takiego efektu na karoserii jest możliwe dzięki zastosowaniu najwyższej jakości folii…

Sportowy samochód i niebanalny kolor? Car wrapping daje radę!

Car wrapping daje również możliwość posiadania auta w dowolnym kolorze, bez konieczności płacenia bajońskich sum za dedykowany lakier. Fiolet? Nie ma problemu!

W fioletowym samochodzie z pewnością wyróżnimy się z tłumu - car wrapping, do usług

Jeżeli marzymy o jakiś konkretnych wzorach (mniejszych lub większych), które będą wyglądały dobrze tylko nałożone z najwyższą precyzją – car wrapping jest odpowiedzią na nasze potrzeby.

Precyzyjne foliowanie samochodów to zadaniem, którym zajmują się doświadczeni profesjonaliści i pasjonaci

Powiązane artykuły