Warsztaty fotograficzne dla młodzieży – dobry pomysł na ferie i wakacje

Spis treści

Ferie i wakacje to często powód do zmartwień dla rodziców, którzy nie bardzo wiedzą co zrobić ze swoimi pociechami, które nigdzie nie wyjadą, a z którymi nie mogą spędzić czasu wolnego. Warsztaty fotograficzne z Akademią Nikona stanowi idealne rozwiązanie.

Warsztaty inne niż wszystkie

Młodzież szkolna to pokolenie, które uwielbia robić zdjęcia i się nimi chwalić przed znajomymi. Dlatego też dobry i profesjonalny warsztat fotograficzny to dobry pomysł na udany wypoczynek zimowy czy letni dla nich. Akademia Nikona zaś gwarantuje, że uczestnicy ani przez chwilę nie będą się nudzić i wrócą zdolniejsi, a być może większość z nich złapie na dobre „bakcyla” fotografii. Co wyróżnia te warsztaty fotograficzne? Przede wszystkim – formuła zajęć, w których największy nacisk kładzie się na praktykę, a nie teorię. W ten sposób młody fotograf szybciej zdobędzie potrzebne umiejętności. Po drugie – prowadzący zajęcia. Są to doświadczeni fotografowie, ale jednocześnie pełni pasji, którzy potrafią zaciekawić każdego młodego adepta tej sztuki. I wreszcie po trzecie – opcja dostępu do dobrego markowego sprzętu i niezbędnych akcesoriów Nikona.

Komu te warsztaty przypadną do gustu?

Zajęcia skierowane są do młodzieży szkolnej w wieku 14-18 lat. Z pewnością mogą wziąć w nich udział osoby, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z fotografią, a zdjęcia stanowią dla nich coś więcej niż tylko chęć zaimponowania znajomym. Z warsztatów skorzysta również każdy przyszły adept tej sztuki, który chce przekonać się czy faktycznie fotografia to jego przeznaczenie czy tylko chwilowa fascynacja. Taką możliwość stwarzają zajęcia plenerowe, ale również odbywające się w profesjonalnym studiu fotograficznym.

Więcej na temat wolnych terminów warsztatów dla dzieci i młodzieży znajdziecie tutaj.Nie zwlekajcie z decyzją – ilość miejsc i terminy ograniczone.

Powiązane artykuły