Walentynkowe prezenty pod lupą!

Walentynki to dobra okazja, by okazać uczucie bliskiej osobie lub komuś, kto jeszcze nie wie o naszej miłości

Spis treści

Walentynki to dobra okazja, by okazać uczucie bliskiej osobie lub komuś, kto jeszcze nie wie o naszej miłości

Dzisiaj świętujemy Walentynki. Nie wszyscy je lubią i nie wszyscy obchodzą. Ci panowie, którzy tego dnia chcieliby jednak zaskoczyć ukochaną jakimś miłym upominkiem – mają naprawdę sporo prezentowych opcji do wyboru: od najtańszej kartki i pojedynczego kwiatka, przez ekskluzywne czekoladki, po ekstremalnie drogie i wyjątkowe niespodzianki niespodzianki. A może postawić na prezent praktyczny, ale w romantycznej odsłonie? Oto kilka gadżetów, które nie tracą na funkcjonalności, mimo że mają kształt… serduszka.

Rozkładany haczyk na torebkę – idealny drobiazg dla zapracowanej i zabieganej kobiety, która podczas spotkań (tych biznesowych i tych towarzyskich) nie ma co zrobić z… torebką! Od dzisiaj będzie mogła powiesić ją na każdym stole!

Uchwyt na torebkę to użyteczny gadżet dla każdej kobiety

Pendrive w kształcie serca ozdobiony cyrkoniami? Świetny pomysł!

Pendriwe nie musi być zwykłym, podłużnym gadżetem - może mieć np kształt serca!

Podobno szczęśliwi czasu nie liczą… Jeśli jednak raz na jakiś czas chcemy sprawdzić, która jest godzina to najlepiej na takim właśnie zegarku!

Piękny zegarek w kształcie serca i w roli wisiora? Funkcjonalna ozdoba!

W myśl zasady, że kobieta nigdy nie ma za dużo torebek i butów – z pewnością w jej garderobie znajdzie się miejsce na małą, zgrabną torebkę. W kształcie serca, oczywiście!

Piękne torebki w kształcie serca znajdziemy w wielu internetowych i stacjonarnych sklepach - w różnych kolorach i wzorach

Powiązane artykuły