Volvo V40, czyli samochód miastowy (i nie tylko!)

Volvo to marka ciesząca się ogromnym zaufaniem klientów, przede wszystkim dzięki swojej niezawodności

Volvo V40 to kompaktowy hatchback, czyli jeden z najchętniej wybieranych modeli samochodów – zwłaszcza przez osoby jeżdżące po mieście i równocześnie mieszkające w pewnej od miasta odległości. Jego gabaryty ułatwiają parkowanie w zatłoczonych ulicach, czy ciasnych parkingach galerii handlowych, a zastosowane rozwiązania technologiczne sprawiają, że przemieszczanie się tym samochodem jest przyjemne i komfortowe. Co takiego ma w sobie Volvo V40?

Świetny designe

Volvo V40 to kompaktowy hatchback, który doskonale sprawdzi się w mieści, jak i poza nimVolvo V40 to auto kompaktowe, ale z przysłowiowym pazurem. Zaprojektowane tak, by cieszyć oko i móc wyróżnić się z tłumu. Na szczególną uwagę zasługują reflektory w kształcie młota Thora, które podkreślają szerokość samochodu – dzięki nim auto zyskuje atletyczną sylwetkę. Krata nadwozia, czyli tzw. grill mają odświeżony i dynamiczny wygląd. Samochód dostępny jest w pięciu nowych kolorach nadwozia, z których chyba najbardziej oryginalnym i modnym jest denim Blue – tak, możemy mieć samochód w kolorze kultowych jeansów! We wnętrzu samochodu panuje nowoczesny klimat z tapicerką nawiązującą do stonowanego stylu skandynawskiego. Jeżeli zdecydujemy się na model z szklanym dachem panoramicznym – każda podróż będzie niesamowitym doznaniem.

Personalizacja wyglądu

Auto może wyglądać dokładnie tak, jak byśmy tego chcieli. Od indywidualnej decyzji przyszłych posiadaczy Volvo V40 zależy m.in.:

  • wygląd tylnego dyfuzora (płynnie zintegrowany z tylnym zderzakiem dyfuzor z podwójnymi końcówkami dodają autu sportowego charakteru),
  • spojler dachowy (aerodynamiczne „żebra” są inspirowane konstrukcjami lotniczymi, spojler wyposażony jest w zintegrowane światło stopu),
  • obręcze w kolorze białym.

Technologiczne nowinki

Volvo V40 to nowoczesne wnętrze samochodu z tapicerką nawiązującą do stylu skandynawskiegoVolvo V40 wyposażone jest w wiele zaawansowanych technologicznie nowinek, które ułatwiają nie tylko użytkowanie samochodu, ale wręcz… życie. Jednym z nich jest Park Assist Pilot, dzięki któremu nasze auto zaparkuje właściwie bez naszej pomocy – wystarczy wcisnąć odpowiedni przycisk, by system automatycznie zeskanował miejsce parkingowe (za pomocą ultradźwięków) i określił, czy jest ono wystarczające, a następnie umożliwił bezproblemowe zaparkowanie. Świetnym ułatwieniem podczas wykonywania rozmaitych manewrów cofania jest kamera zamontowana w tylnej klapie samochodu, która zwiększa pole widzenia obszaru za samochodem. Ponadto Volvo V40 wyposażone jest w Sensus Navigation, która doprowadzi nas do wyznaczonego celu (możemy wybierać go głosowo!), a nawet bezpłatnego parkingu, czy ciekawych miejsc w pobliżu.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *