Termosy reklamowe – idealny gadżet firmowy na zimę!

termos z nadrukiem

Spis treści

termos z nadrukiemSzukasz udanego pomysłu na gadżety firmowe na zimę? Termos na ciepłą herbatę lub kawę będzie wtedy idealnym zakupem. Sprawdź, co wybrać i jak zamówić najlepsze termosy reklamowe dla swojej firmy!

Zalety termosów reklamowych

Przedsiębiorcy mają obecnie do dyspozycji pełną gamę gadżetów reklamowych, które mogą służyć do promowania firmy. Wśród nich dostępne są także termosy reklamowe, które obecnie cieszą się dużym powodzeniem. Dlaczego warto się na nie zdecydować?

Termosy reklamowe to jeden z najpopularniejszych gadżetów na okres zimowy, ponieważ pozwalają na utrzymywanie ciepła napojów na bardzo długi czas. Właśnie dlatego idealnie nadają się one do wzięcia do pracy, na uczelnię, na spacer, w podróż czy też na górską wyprawę.

Aby termosy reklamowe mogły służyć jako sposób na promocję firmy, umieszcza się na nich jej logo. To powoduje, że mogą one skutecznie wspierać jej reklamę.

Termosy reklamowe – rodzaje

Dzisiaj termosy firmowe są oferowane w wielu wariantach do wyboru, dzięki czemu można łatwo dopasować je do potrzeb.

Do kategorii termosów reklamowych zaliczają się między innymi:

  • Kubki termiczne – są to mniejsze termosy o pojemności odpowiadającej kubkom, dlatego są bardzo łatwe w noszeniu, na przykład w ręce, torebce.

  • Termosy – większe pojemniki, które idealnie nadają się do wzięcia na dłuższe wyjście, na przykład sprawdzą się podczas uprawiania sportów.

  • Butelki termiczne – termosy w kształcie butelek.

  • Pojemniki termiczne – nadają się do przechowywania żywności, pozwalając na podtrzymanie temperatury jedzenia.

Powyższe termosy reklamowe można zakupić także w wielu różnych wzorach, pojemnościach i kolorach.

Znakowanie termosów reklamowych

Aby termosy reklamowe wspierały reklamę firmy, są one poddawane znakowaniu. Najczęściej są to nadruki z logo, jednak na metalowych termosach można także wykonać znakowanie w postaci laserowego grawerunku.

Do zamówienia termosów reklamowych konieczne jest przekazanie do firmy wykonującej te gadżety projektu graficznego.

Termosy reklamowe także w internecie

Dzisiaj termosy reklamowe są oferowane przez wiele firm zajmujących się prowadzeniem usług w ramach znakowania oraz sprzedaży gadżetów firmowych.

Bardzo popularne jest zamawianie termosów oraz innych produktów z logo firmowym w internecie, co pozwala na łatwe i wygodne zakupienie ich bez konieczności osobistej wizyty w siedzibie firmy.

Żeby złoży zamówienie na termosy reklamowe, należy dostarczyć do firmy wykonującej gadżety projekt graficzny oraz wybrać produkt, który ma zostać spersonalizowany. Gotowe gadżety mogą być doręczone już w kilka dni.

Powiązane artykuły