Telewizja wszędzie? Telewizja w laptopie!

Oglądanie bajek może być świetną formą edukacji malucha. Należy tylko kontrolować czas spędzony przed ekranem oraz to, co dziecko ogląda. Telewizja w laptopie ułatwia zadanie rodzicom!

Spis treści

Oglądanie bajek może być świetną formą edukacji malucha. Należy tylko kontrolować czas spędzony przed ekranem oraz to, co dziecko ogląda. Telewizja w laptopie ułatwia zadanie rodzicom!

Z telewizją to jest tak, że albo nic w niej nie ma, albo nie ma jej wtedy, kiedy chcielibyśmy sobie coś oglądnąć. Na szczęście nowe technologie i nowatorskie rozwiązania sprawiają, że tak naprawdę z telewizją (tą wartościową!) nie musimy się rozstawać nawet jeśli wyjeżdżamy na wczasy, siedzimy pod przysłowiową gruszą lub w pokoju gościnnym babci. Jak to? Tak to: telewizja w laptopie! Czyli wystarczy mieć ze sobą laptop, dostęp do internetu i wykupioną usługę telewizji on-line.

Telewizja w laptopie to świetna alternatywa dla telewizora. Pomysł wart wypróbowania!Jak to działa?

Telewizja on-line dostępna jest między innymi tutaj: KLIK. Mogą z niej skorzystać zarówno klienci danej sieci komórkowej, jak i osoby nie posiadające numerów telefonicznych właśnie tutaj. Do wyboru jest kilka pakietów i możliwości płacenia za nie. Najprostszym rozwiązaniem jest oczywiście doliczanie kosztu pakietu telewizyjnego do faktur za telefon opłacanej poprzez zlecenie stałe (np. klienci Orange mogą korzystać z 17 kanałów telewizji on-line za darmo!). Można również skorzystać z płatności przelewem, kartą lub kuponem. Oprócz telewizji, możemy również oglądnąć filmy z internetowej wypożyczalni.

Coś dla rodzin z dziećmi!

Dzięki telewizji w laptopie, dziecko nie musi rozstawać się z ukochanymi bajkami nawet podczas wyjazdów - wystarczy wziąć ze sobą laptop… czyli dla nas! Telewizja w laptopie to genialne rozwiązanie, jeśli nie chcemy lub po prostu nie mamy w domu telewizora, ale chcemy, by nasze dzieci miały możliwość oglądania bajek. Pakiet dla dzieci to oferta, która rozwiązuje ten problem. W ramach tej oferty, za niewielką miesięczną opłatą, możemy zaserwować naszym dzieciom 45 odcinków bajek – nie na raz, oczywiście! Wychodzi średnio jedna bajka na dzień plus 14-15 dodatkowych, które wykorzystamy w dowolnym momencie… Ot, choćby wtedy, gdy wciągnie nas jakaś dorosła książka i będziemy chcieli ją skończyć, albo wciągną nas zupełnie dorosłe obowiązki, które skończyć będziemy musieli (np. pranie, sprzątanie…). Ogromnym plusem tego rozwiązania jest również fakt, że z subskrypcji pakietu można zrezygnować w dowolnym momencie. No i dzieci nie muszą się rozstawać z ulubionymi bajkowymi bohaterami nawet podczas rodzinnych wyjazdów, odwiedzin u babci, czy cioci. Wszyscy rodzice wiedzą, jak ważne w życiu ich dzieci są rytuały. Bajka na dobranoc jest jednym z nich…

Powiązane artykuły