Szukasz bezpiecznego auta dla siebie i swojej rodziny? Wybierz Volvo s60.

Spis treści

Nowe modele znanych marek zaskakują inteligentnymi rozwiązaniami, ale również stylowym wyglądem. Ich producenci przykładają też sporo wagi do zwiększenia bezpieczeństwa kierowcy i pasażerów. Zobacz, jakie rozwiązania proponuje w tym zakresie nowy model Volvo s60.

City Safety

To rozbudowany system ostrzegania przed niebezpieczeństwem. W jego skład wchodzą liczne kamery i radary, które działają również nocą. Pomagają one w porę rozpoznać pojazd, rowerzystę czy duże zwierzę, z którymi kontakt mógłby okazać się niebezpieczny dla kierowcy, jak i pasażera. System pomaga wyminąć zagrożenie lub w porę wyhamować, aby uniknąć zderzenia.

Run-off Mitigation

Dzięki temu mechanizmowi unikniemy przypadkowego zjechania z pasa czy w ogóle z drogi i zderzenia z przeszkodą. System stanowi też wsparcie dla układu kierowniczego i hamulców przy prędkości do 140km/h.

Run-off Protection

To kolejne rozwiązanie, dzięki któremu unikniemy potencjalnych obrażeń z chwilą, gdy auto wypadnie z drogi. System wzmacnia napięcie pasów bezpieczeństwa. Jego ważny element stanowią również przednie fotele tak skonstruowane, aby pochłonąć jak najwięcej energii przy twardym lądowaniu czy ostrym hamowaniu.

Nowe Volvo s60 to wyjątkowo bezpieczny pojazd. Możesz nim z powodzeniem zabrać w długą podróż całą swoją rodzinę. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o tym stylowym, zwrotnym sportowym aucie odwiedź stronę: https://www.volvocars.com/pl/modele/nowe-modele/s60. Dzięki temu będziesz mógł nie tylko obejrzeć auto z zewnątrz, ale i zajrzeć do jego wnętrza. Być może to przekona Cię do zakupu tego właśnie modelu.

Powiązane artykuły