Szkoły oraz placówki sportowe potrzebują dobrze dobranych mebli

Meble sportowe

Spis treści

Nowoczesne i profesjonalne wyposażenie szkół i placówek sportowych świadczy o ich prestiżu i renomie. Sprawa ta tyczy się nie tylko nowoczesnego sprzętu komputerowego, czy dydaktycznego, ale także i przede wszystkim najwyższej jakości mebli, które stanowią zaplecze dla uczniów oraz kadry.

Firma Techmark produkuje metalowe meble szkolne stanowiące niezbędne doposażenie sali lekcyjnych, szatni szkolnych, hal sportowych oraz pracowni komputerowych. Firma ta jest polskim producentem metalowych mebli szkolnych, stosującym przemyślane rozwiązania i wytwarzającym produkty najwyższej jakości, jakim powinny odpowiadać meble szkolne.

Meble sportowe

 

Jakie meble powinna posiadać szatnia w szkole?

Meble sportoweSzkolna szatnia to miejsce, które jest swoistym zapleczem dla uczniów. Przestrzeń ta powinna spełniać wymóg bezpieczeństwa, a przy tym gwarantować uczniom wygodę użytkowania. Najlepszym rozwiązaniem są metalowe szafy ubraniowe lub skrytkowe, porządkujące przestrzeń publiczną w szkołach. Przewagą takiego rozwiązania jest możliwość zapewnienia każdemu uczniowi bezpiecznej skrytki, w której może on przechowywać swoje rzeczy osobiste bez ryzyka ich zagubienia.

Udostępnianie uczniom skrytek daje możliwość pozostawiania w nich w czasie lekcji ciężkich plecaków, a zabierania na zajęcia jedynie potrzebnych materiałów. To możliwość pozostawiania w nich części rzeczy po lekcjach, bez konieczności każdorazowego przynoszenia ich do szkoły. Zarówno szafki ubraniowe, jak i skrytkowe mogą być wyposażone w haczyki do zawieszania ubrań, przegrody na książki, półki na buty i inne elementy dodatkowe. Drzwiczki szafek mogą być zamykane zamkami kluczowymi, zamkami szyfrowymi, zaś w wersji RFID kartami identyfikacyjnymi.

Firma Techmark oprócz kilkudziesięciu wariantów szafek ubraniowych i skrytkowych w dwóch wersjach wysokości, oferuje również możliwość wykonania dowolnego nadruku UV na drzwiczki szafek, co pozwala uzyskać niepowtarzalny efekt. Dzięki temu metalowe szafki ubraniowe i skrytkowe coraz częściej stają się ozdobą szkolnych korytarzy.

Ławko-wieszaki szkolne

W szkołach, w których brakuje miejsca na szafki ubraniowe lub skrytkowe, optymalnym rozwiązaniem są ławko- wieszaki. To mebel łączący w sobie funkcje wieszaka oraz wygodnej ławki do przebierania się. Ławko- wieszaki są wariantem bardziej ekonomicznym od szafek skrytkowych, ale znakomicie sprawdzającym się w szatniach szkolnych.

Meble sportowe

Ławko-wieszaki posiadają haczyki do wieszania ubrań oraz ławeczkę wykończoną listwami drewnianymi, z PCV lub MDF w dwóch kolorach. Szatnię można doposażyć w wolnostojące ławeczki metalowe, które ze względów bezpieczeństwa można przymocować do podłoża.

Szafy na laptopy

Meble sportoweSzkoły, w których zajęcia komputerowe odbywają się na laptopach często zaopatrują się w metalowe szafy na laptopy. Szafy te wyposażone w obrotowe koła gwarantują bezpieczny transport sprzętu między salami w sytuacji, gdy zajęcia komputerowe odbywają się w różnych miejscach.

Szafy te umożliwiają również bezpieczne ładowanie pozostawionego w niej sprzętu. Firma Techmark wykonuje takie szafy w kilku wariantach, na dowolną ilość skrytek.

Wyposażenie przebieralni w hali sportowej

Hala sportowa to odrębna przestrzeń, która potrzebuje osobnej infrastruktury socjalnej. Przebieralnie w halach sportowych mogą być wyposażane w wygodne ubraniowe lub skrytkowe szafki sportowe pozwalające na przechowywanie odzieży oraz innych rzeczy osobistych osób korzystających z hali.

Meble sportowe

Podobnie jak w szatniach, do szafek sportowych mogą być doinstalowane inne elementy dodatkowe zwiększające funkcjonalność tych szaf, jak również wygodne ławeczki metalowe w wybranych przez zamawiającego wariantach. Alternatywą dla tych szafek są ławko- wieszaki oraz ławeczki wolnostojące.

Szafy na sprzęt sportowy

Zaplecze hal sportowych wymaga zapewnienia także innych specjalistycznych mebli, jakimi są szafy na sprzęt sportowy (szafy trenerskie) lub metalowe skrzynie służące do przechowywania różnego rodzaju elementów wyposażenia hali, jak piłki, szarfy, rakietki, kije baseballowe itp.

Meble sportowe

Techmark produkuje kilkanaście modeli szaf na sprzęt sportowy w wersji z drzwiami skrzydłowymi lub suwanymi, co pozwala dopasowanie mebla do potrzeb trenerów i możliwości lokalowych. Wszystkie meble sportowe Techmark spełniają wymogi bezpieczeństwa oraz ergonomii.

Szafy aktowe i kartotekowe

Meble sportoweNa wyposażenie części administracyjno- biurowej szkoły składają się głównie szafy aktowe do przechowywania segregatorów oraz szafy kartotekowe do przechowywania teczek i innej dokumentacji szkolnej. Firma Techmark produkuje różne rodzaje tych mebli przystosowanych do gromadzenia wszelkich dokumentów o znormalizowanych wymiarach, ciekawym rozwiązaniem są również szafy aktowo- kartotekowe.

Zaplecze socjalne w szkołach

Każda szkoła powinna również zadbać o zaplecze socjalne dla swoich pracowników, na które składają się takie meble jak np. szafy ubraniowe, szafy śniadaniowe czy szafy gospodarcze dla obsługi sprzątającej, czy kosze do segregacji odpadów (PSO). Wszystkie te meble można znaleźć w ofercie Techmarku.

Meble sportowe

Szeroka oferta producenta mebli metalowych

Produkty firmy Techmark to poza stałym asortymentem, meble wytwarzane w konsultacji z klientem i według jego wymagań. Przedsiębiorstwo zaprojektuje i wykona każdy metalowy mebel, który znajduje się na liście zapotrzebowania klienta. Meble metalowe Techmark wykonane są z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu służą będą służyć użytkownikom przez długie lata.

Powiązane artykuły