Stylowy i bezpieczny jak … Ford Focus

Spis treści

Marzysz o aucie, które dzięki przemyślanym posunięciom producenta nie tylko dobrze się prezentuje na drodze – a Ty w nim, ale również dba o Twój komfort w czasie jazdy? Zobacz, co ma do zaoferowania w tej kwestii Ford Focus.

Kolor nadwozia do wyboru

Ford potrafi zadbać o potrzeby estetyczne swoich użytkowników. Dlatego też nowy Ford Focus posiada możliwość wyboru koloru nadwozia. Do Twojej dyspozycji jest 9 różnych barw.

Eleganckie i wygodne wnętrze

Wnętrze auta prezentuje się nad wyraz estetycznie – czarna tapicerka. Poza tym Ford został tak zaprojektowany, aby każdy z pięciu pasażerów mógł czuć się w nim całkowicie swobodnie. To ważne zwłaszcza, gdy wybieracie się w dłuższą i męczącą trasę.

Nowy Ford Focus to również liczne udogodnienia dla kierowców, w tym takie, które decydują o poczuciu bezpieczeństwa w czasie prowadzenia auta. Wśród tych wartych Twojej uwagi znajdują się m.in.:

Wsparcie cofania

czyli funkcja Cross Traffic Alert (diody wmontowane w lusterka boczne), która stanowi informację o nadjeżdżających pojazdach w czasie wykonywanego przez Ciebie manewru.

Zaawansowany system pomagający utrzymać pojazd na pasie ruchu
– czyli przednia kamera, która zamiast kierowcy monitoruje drogę, a w razie, gdy wykryje niezamierzony manewr wprowadza w drganie kierownicę lub dodatkowo uruchamia układ wspomagania.

System zabezpieczający przed przekroczeniem bezpiecznej odległości

– czyli specjalny wskaźnik, który pojawia się na tablicy rozdzielczej w sytuacji, gdy dystans między Twoim, a drugim pojazdem niebezpiecznie się skraca.

Ułatwienie parkowania i wyjeżdżania

– czyli system Active Park Assist wyszukujący najlepsze miejsce parkingowe i naprowadzenie auta na nie. System pomaga również bezpiecznie wyjechać dając sygnały dźwiękowe o konieczności zatrzymania oraz włączeniu wstecznego biegu.

Jak widzisz nowy Ford Focus to komplikacja licznych udogodnień. Te wymienione to tylko przekrój możliwości, jakie daje ten pojazd. Więcej znajdziesz tutaj: https://www.ford.pl/osobowe/focus .

Powiązane artykuły