Stolarz Holandia! Ktoś? Coś?

Dobry stolarz to fachowiec, który jest jednym z najbardziej poszukiwanych - w kraju i zagranicą

Steve Jobs powiedział kiedyś, że jeśli jesteś dobrym stolarzem tworzącym piękną komodę, to nie użyjesz brzydkiej sklejki na tyłach mebla, pomimo tego, że będzie to z tyłu, przy ścianie i nikt nie będzie tego widział, bo… ty będziesz wiedział, że to tam jest! W ten sposób ten współzałożyciel, prezes i przewodniczący rady nadzorczej Apple tłumaczył, że aby móc spokojnie spać, we wszystkim co tworzymy estetyka i jakość muszą iść zawsze w parze, towarzysząc nam od pomysłu, przez realizację, aż po produkt finalny. Czy są wśród naszych czytelników tacy stolarze? A stolarz Holandia jest? 

 Dobry stolarz poszukiwany

Starsze pokolenie pamięta jeszcze, że okna czy drzwi od stolarza były tańsze od tyc kupionych w pierwszych marketach - później jednak masowa produkcja pozwoliła obniżyć ceny sklepom, a popyt na usługi stolarskie spadłW internecie jest aż gęsto od gorących dyskusji o fachowcach różnego rodzaju. Przy czym o ile mowa o murarzach, tynkarzach, czy elektrykach – wylewane są wiadra gorzkich żali, że niby z polecenia, a fatalny, oszukuje, terminów nie dotrzymuje… O tyle o stolarzach – raczej cisza połączona z konsternacją, że jak to nie ma stolarzy, że jak to jest ich tylko garstka… Jeszcze kilkadziesiąt lat temu usługi stolarskie były niezbędne, aby wykończyć dom lub mieszkanie. Stolarz robił okna, drzwi i podłogi, produkował boazerię i meble. Potem nastały czasy powstawania kolejnych marketów budowlanych, w których można kupić… wszystko. Stolarze stali się mniej potrzebni, na rynku pozostali wyłącznie Ci najlepsi. Obecnie zapotrzebowanie na usługi stolarskie znowu wzrosło – ludzie już nie chcą mieć tych tanich produktów z marketów budowlanych, czy sklepów meblowych, które stoją w tysiącach innych domów i mieszkań. Chcą indywidualnego podejścia, oryginalności i wyjątkowości.

Robota znajdzie stolarza

Młodzi stolarze, elastyczni i znający język znajdą pracę zagranicą bez większych przeszkód - na stałe lub na wykonanie konkretnego zleceniaTen wzrost zapotrzebowania na wysokiej jakości prace stolarskie i renowacje widać również na portalach gromadzących oferty pracy. Stolarz pilnie, dam pracę solidnemu stolarzowi, stolarz Holandia – to tylko niektóre ogłoszenia. Poszukiwani są znający swój fach ludzie, doświadczeni w pracach stolarskich i renowacyjnych. Dobrzy stolarze mogą liczyć na bardzo dobre kontrakty zagraniczne, które obejmują nie tylko wysokie wynagrodzenia, ale również zakwaterowanie, czy możliwość nauki języka.

Ja też szukam świetnego stolarza! Ktoś? Coś?

Odpowiedz