Stolarz Holandia! Ktoś? Coś?

Dobry stolarz to fachowiec, który jest jednym z najbardziej poszukiwanych - w kraju i zagranicą

Spis treści

Dobry stolarz to fachowiec, który jest jednym z najbardziej poszukiwanych - w kraju i zagranicą

Steve Jobs powiedział kiedyś, że jeśli jesteś dobrym stolarzem tworzącym piękną komodę, to nie użyjesz brzydkiej sklejki na tyłach mebla, pomimo tego, że będzie to z tyłu, przy ścianie i nikt nie będzie tego widział, bo… ty będziesz wiedział, że to tam jest! W ten sposób ten współzałożyciel, prezes i przewodniczący rady nadzorczej Apple tłumaczył, że aby móc spokojnie spać, we wszystkim co tworzymy estetyka i jakość muszą iść zawsze w parze, towarzysząc nam od pomysłu, przez realizację, aż po produkt finalny. Czy są wśród naszych czytelników tacy stolarze? A stolarz Holandia jest? 

 Dobry stolarz poszukiwany

Starsze pokolenie pamięta jeszcze, że okna czy drzwi od stolarza były tańsze od tyc kupionych w pierwszych marketach - później jednak masowa produkcja pozwoliła obniżyć ceny sklepom, a popyt na usługi stolarskie spadłW internecie jest aż gęsto od gorących dyskusji o fachowcach różnego rodzaju. Przy czym o ile mowa o murarzach, tynkarzach, czy elektrykach – wylewane są wiadra gorzkich żali, że niby z polecenia, a fatalny, oszukuje, terminów nie dotrzymuje… O tyle o stolarzach – raczej cisza połączona z konsternacją, że jak to nie ma stolarzy, że jak to jest ich tylko garstka… Jeszcze kilkadziesiąt lat temu usługi stolarskie były niezbędne, aby wykończyć dom lub mieszkanie. Stolarz robił okna, drzwi i podłogi, produkował boazerię i meble. Potem nastały czasy powstawania kolejnych marketów budowlanych, w których można kupić… wszystko. Stolarze stali się mniej potrzebni, na rynku pozostali wyłącznie Ci najlepsi. Obecnie zapotrzebowanie na usługi stolarskie znowu wzrosło – ludzie już nie chcą mieć tych tanich produktów z marketów budowlanych, czy sklepów meblowych, które stoją w tysiącach innych domów i mieszkań. Chcą indywidualnego podejścia, oryginalności i wyjątkowości.

Robota znajdzie stolarza

Młodzi stolarze, elastyczni i znający język znajdą pracę zagranicą bez większych przeszkód - na stałe lub na wykonanie konkretnego zleceniaTen wzrost zapotrzebowania na wysokiej jakości prace stolarskie i renowacje widać również na portalach gromadzących oferty pracy. Stolarz pilnie, dam pracę solidnemu stolarzowi, stolarz Holandia – to tylko niektóre ogłoszenia. Poszukiwani są znający swój fach ludzie, doświadczeni w pracach stolarskich i renowacyjnych. Dobrzy stolarze mogą liczyć na bardzo dobre kontrakty zagraniczne, które obejmują nie tylko wysokie wynagrodzenia, ale również zakwaterowanie, czy możliwość nauki języka.

Ja też szukam świetnego stolarza! Ktoś? Coś?

Powiązane artykuły