Stojaki z plexi – najpopularniejsze produkty

stojaki z plexi

Spis treści

stojaki z plexiWidujemy je w miejscach pracy, a także w lokalach i gabinetach, w których spędzamy wolny czas. Stojaki z plexi mimo niewielkich rozmiarów zajmują szczególne miejsce we wnętrzach siedzib firm, obiektów usługowych i rozrywkowych. Ale które z tych ekspozytorów cieszą się największą popularnością? Oto zestawienie najchętniej wybieranych stojaków z tej kategorii.

Biurkowe, ścienne oraz uniwersalne stojaki z plexi

Reklama w internecie dla wielu działalności staje się podstawowym narzędziem promocji. To jednak nie oznacza, że tradycyjne formy odeszły w zapomnienie. Różnego rodzaju wydruki z informacjami o cennikach, promocjach czy menu wciąż mają się dobrze, a w ich prezentacji skutecznie pomagają stojaki z plexi. Jest to rodzaj ekspozytorów reklamowych wykonanych z trwałego, przezroczystego tworzywa sztucznego, popularnie nazywanego plexi.

Ze względu na zastosowanie te stojaki podzielić można na:

  • biurkowe,

  • ścienne,

  • uniwersalne.

Stojaki biurkowe z podstawą zapewniającą stabilność można ustawiać na biurkach, stolikach czy ladach recepcyjnych. Świetnie sprawdzają się one także ustawione na trybunkach, które wykorzystywane są przy tworzeniu efektownych stoisk targowych, wystawowych. Ścienne są z kolei wyposażone w dodatkowe otwory w tylnej ściance, umożliwiające zawieszenie ich na ścianie. Stojaki uniwersalne stanowią połączenie wymienionych rodzajów. Można zawieszać je na ścianach lub ustawiać na meblach w zależności od potrzeb i możliwości lokalowych.

Sprawdź stojaki z plexi na https://topexpo.pl/stojaki-biurkowe-plexi-c-2_7.html

Największą popularnością cieszą się niewątpliwie stojaki z plexi biurkowe ze względu na liczne możliwości ich zastosowania. Ale gdy w lokalu brakuje wolnej przestrzeni, z pomocą przybywają stojaki ścienne. Chcąc zaprezentować materiały reklamowe i informacyjne oraz zainteresować nimi odbiorców, warto pomyśleć o zawieszeniu ich w miejscach, gdzie klienci spędzają najwięcej czasu, np. w poczekalni przy gabinecie lub w przymierzalni w sklepie.

Wysokiej jakości stojaki z plexi w przystępnych cenach

Ze względu na miejsce i sposób ustawienia stojaków zostały podzielone na trzy rodzaje. Ale te typy można dzielić dalej ze względu na ich konstrukcję. I tak wyróżnić można dodatkowo:

  • stojaki o orientacji pionowej,

  • stojaki o orientacji poziomej,

  • stojaki z jedną kieszenią na wydruki,

  • stojaki z kilkoma przegrodami na wydruki.

Stojaki z większą liczbą kieszeni pozwalają na prezentację wielu wydruków naraz: cennika, informacji o świadczonych usługach, kart stałego klienta, voucherów, kuponów zniżkowych. W każdej przegrodzie umieścić można po jednym rodzaju materiałów, zachowując w prosty sposób ład i porządek oraz umożliwiając klientom łatwe zapoznanie się z nimi.

Jeśli właśnie poszukujesz wysokiej jakości stojaków z plexi w przystępnych cenach, ofertę dla Ciebie przygotował sklep internetowy topexpo.pl. Specjalizuje się w sprzedaży trwałych i niezawodnych ekspozytorów reklamowych w różnych przedziałach cenowych. Zobacz teraz asortyment sklepu i wybierz odpowiednie dla siebie produkty z bezpieczną dostawą.

Sprawdź także: https://digilife.pl/potykacze-reklamowe-rodzaje-i-zastosowanie/

Powiązane artykuły