Schrupiesz orzeszka?

Orzeszki z pieca to idealna przekąska na każdą okazję, bez okazji zresztą też!

Spis treści

Orzeszki z pieca to idealna przekąska na każdą okazję, bez okazji zresztą też!Myślisz: przekąska – chrupiesz: orzeszki. Orzeszki to bezapelacyjnie najpopularniejsza wśród zdrowych przekąsek. Do tego wygodnie podana i opakowana, w licznych smakach i wersjach do wyboru. Zawsze, gdy wydaje mi się, że już niczego nowego nie można w tej materii wymyśleć – na sklepowych półkach pojawia się nowa odsłona orzeszków. Najbardziej znane są oczywiście te solone, które można również dostać w wersji light: z mniejszą ilością soli i tłuszczu. Pyszne są zarówno te na słodko (np. w chrupiącej karmelowej polewie), jak i te na ostro (przyprawiane m.in. papryką).

Moje najnowsze odkrycie to orzeszki z pieca – poddane podwójnemu prażeniu, ale bez dodatku tłuszczu. Zdrowe i nie brudzące rąk! Orzeszki pieczone? Oto one:

Orzeszki pieczone, czyli orzeszki prosto z pieca, pycha!

Orzeszki obsypane papryką to smaczna i zdrowa alternatywa dla paprykowych chipsów.

Orzeszki paprykowe to idealna przekąska dla wielbicieli pikantnych smaków, smacznego!Wielbiciele słodkości mogą delektować się orzeszkami skąpanymi w… miodzie.Miód i orzeszki pasują do siebie pod każdym względem, spróbuj!Orzeszki idealne dla osób o szczególnych potrzebach. m.in. tych dbających o linię – bez soli i innych dodatków.

Sto procent orzecha w orzechu, czyli orzeszki bez żadnych dodatków - idealne dla... każdego!

 

 

Powiązane artykuły