Pustaki kominowe w roli głównej

Pustaki kominowa mają różne rozmiary i kształty, ale wszystkie można wykorzystać na więcej niż kilka sposobów!

Spis treści

Pustaki kominowa mają różne rozmiary i kształty, ale wszystkie można wykorzystać na więcej niż kilka sposobów!

Coraz więcej ludzi coraz śmielej wykorzystuje w arażacji wnętrz rzeczy, które z pozoru zupełnie się do tego nie nadają. Pustkami kominowe? Buduje się z nich kominy! Coś jeszcze? Okazuje się, że wykorzystują wyobraźnię i kilka dodatków można wyczarować z nich naprawdę świetne… meble (nie tylko ogrodowe), donice, a nawet schody! Zerknijcie na poniższe zdjęcia i inspirujcie się do woli!

W niewielkim przedpokoju lub patio znajdzie się miejsce na małą ławeczkę, na której będzie można przysiąść wkładając lub zdejmując buty, albo czekając na resztę rodziny… Ławeczkę można oczywiście kupić, ale można również ją zrobić. Oczywiście z pustaków!

Ławeczka z pustaków? Trwała i solidna, a przede wszystkim bardzo designerska!

Jedna ławeczka to za mało? Nic nie szkodzi na przeszkodzie, by zrobić cały komplet ceglastych mebli. Jeśli dodatkowo użyjemy kolorowych farb – wyjdzie nam taki oto zabawny kącik, idealny na zorganizowanie ogniska!

Pustaki można pomalować farbami tworząc w ten sposób młodzieżowy komplet mebli ogrodowych. Jest jedyny w swoim rodzaju!

Jesteście posiadaczami niewielkiego ogródka w samym środku miejskiej dżungli? Nic nie pasuje do niego bardziej niż… betonowy pustak! Takiego zestawu mebli z pewnością będą Wam zazdrościć mieszkańcy wyższych pięter!

Betonowe meble? Idealne do małego ogródka w betonowej dżungli zwanej również blokowiskiem

Jeżeli jednak Wasz ogród jest większy niż kilka metrów kwadratowych – pustaki posłużą Wam do zrobienia niezwykłych konstrukcji, które w ładzie i porządku utrzymają wasze rośliny.

Przyznajcie, że tak urządzony ogród wygląda wyśmienicie! Wszystko ma tutaj swoje miejsce i zdecydowanie łatwiej jest nam dbać o porządek

Powiązane artykuły