Pilarka spalinowa do pracy gotowa!

Pilarka spalinowa to urządzenie, z którym bez problemu przygotujemy drewno kominkowe na sezon grzewczySpoglądając za okna zaczynamy wierzyć, że wkrótce zima nas opuści i nadejdzie uwielbiana przez wszystkich wiosna. Z tej okazji porzucimy piloty do telewizorów, odłożymy gazety i odstawimy kubki z gorącą herbatą i rzucimy się w niekłamaną radością w wir mniejszych i większych robót ogrodowych. Do tych mniejszych wystarczą grabie i łopata, a do tych większych przyda się choćby… pilarka spalinowa. Właściciele domów jednorodzinnych dogrzewanych kominkami na drewno powinni posiadać odpowiedni sprzęt, który pozwoli bezpiecznie i efektownie rozprawić się z drewnem – przy minimalnym nakładzie sił. Uniwersalne pilarki sprawdzą się jednak w różnego rodzaju pracach. 

Wydajność pracy wybranego urządzenia zależy od kilku czynników, m.in. mocy silnika i prędkości obrotów, a także pojemności zbiornika na paliwo oraz zużycia. Na jakość pracy i trwałość pilarki wpływają również dodatkowe praktyczne rozwiązania, oto 4 z nich:

Air Injection to system oczyszczania powietrza wewnątrz pilarki, dzięki czemu rzadziej konieczna jest wymiana filtrów, a praca urządzenia jest płynniejsza.

System Air Injection gwarantuje dłuższą, bezproblemową pracę pilarce Husqvarna

Dzięki przezroczystemu zbiornikowi paliwa możemy mieć jego poziom stale pod kontrolą.

Widoczny poziom paliwa ułatwia kontrolę jego poziomu, bez konieczności przerywania pracy

Maksymalnie uproszczone napinanie piły łańcuchowej nie wymaga użycia żadnych narzędzi.

Napinacz piły łańcuchowej skonstruowany tak, by można było napiąć łańcuch bez narzędzi - dzięki wygodnemu pokrętłu

I najważniejsze… szybkie odpalanie! Łatwy rozruch to każdorazowo szybkie rozpoczęcie pracy!

Łatwy rozruch ułatwia rozpoczęcie pracy w ekstremalnie krótkim czasie - działaj!

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *