Otwarci na szkolenia

Budowanie zdrowych relacji w zespole menedżerów to klucz do sukcesu firmy

Spis treści

Odpowiednio dobrane szkolenie może być zawodowym drogowskazem dla menedżera

Od lat pracuję w handlu. Dzielnie pięłam się po szczeblach – zaczynając od stanowiska sprzedawcy, przez lidera działu, kierownika działu… Potem zaliczyłam zagraniczne szkolenie i objęłam stanowisko dyrektora sklepu, a od 1,5 roku jestem dyrektorem regionalnym. W mojej pracy najbardziej cenię kontakt z ludźmi (współpracownikami i klientami) oraz to, że nigdy się nie nudzę, wciąż uczę się czegoś nowego. Szkolenia dla menedżerów organizowane przez moją firmę to możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji.

Człowiekiem się jest, a menedżerem się bywa

Otwartość i życzliwość podczas szkoleń i zebrań zwiększa efektywność działania menedżerówPrezes firmy na naszych comiesięcznych zebraniach często podkreśla, że dobry menedżer to przede wszystkim dobry człowiek – potrafiący aktywnie słuchać, z pasją mówić, zarażać szczerym entuzjazmem, szanować odmienności, kulturalnie kontrolować… Otwartość, wysoki poziom empatii i doskonałe umiejętności interpersonalne to nie tylko slogany znane z ogłoszeń o pracę. Te cechy są naprawdę konieczne jeżeli chcemy się w zawodzie menedżera realizować i z przyjemnością chodzić do pracy.

Dobre szkolenie to podstawa

W przyszłym  tygodniu czeka nas nie lada gratka – kolejne zamknięte szkolenie zorganizowane przez grupę szkoleniową Kontrakt OSH. Grupa prowadzi szkolenia dla menedżerów z zakresu: zarządzania, przywództwa, sprzedaży i współpracy. Wszystkie programy są autorskie i dostosowane do polskich warunków, a to niezwykle cenne! Kontrakt OSH prowadzą szkolenia od ponad 20 lat, a trenerzy zawodowo łącząc praktykę z teoria – są również autorami podręczników.

Wyszkolony menedżer to zaangażowany menedżer

Budowanie zdrowych relacji w zespole menedżerów to klucz do sukcesu firmySzkolenia muszą być dopasowane do aktualnych potrzeb firmy i jej pracowników – można zdecydować się na spotkanie mające na celu zdobycie umiejętności niezbędnych do rozwiązywania konfliktów lub wiedzę na temat technik sprzedażowych, nauczyć się sposobów motywowania pracowników… Najlepsze szkolenia to takie, których organizatorzy gwarantują efektywność i zapewniają nie tylko wykłady, ale również narzędzia i różnego rodzaju materiały pomocnicze. Większość menedżerów docenia fakt, że ich firmy inwestują w rozwój pracowników. Szkolenia to nie tylko możliwość podniesienia kwalifikacji, ale również budowanie poczucia wspólnoty, przynależności do grupy osób, które są doceniane i potrzebne w firmie.

Już nie mogę się doczekać…

Powiązane artykuły