Oczyszczacz powietrza z nawilżaniem – dla kogo?

czyste powietrze

Spis treści

czyste powietrzeMęczy Cię suchy kaszel, a problemy z zasypianiem się nasilają? Dodatkowo ból głowy dokucza coraz częściej. Przyczyny mogą być różne, jednak nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że wszystkie powyżej wymienione dolegliwości może wywoływać nie najlepsza jakość powietrza oraz niski poziom wilgotności.

W sezonie grzewczym problem z obniżoną wilgotnością powietrza, nasila się głównie ze względu na włączone ogrzewanie. Dodatkowo nie sposób nie wspomnieć o unoszącym się smogu widocznym gołym okiem.

Czy da się z tym walczyć? Oczywiście, że tak, skuteczną bronią w walce z zanieczyszczeniami powietrza, a także poprawą wilgotności są oczyszczacze goodair.

Oczyszczacze goodair- modele z nawilżaczem. Dlaczego warto?

Wśród oczyszczaczy goodair znajdziemy zarówno modele z nawilżaczem jak np. Sharp KC-A50EUW oczyszczacz oraz takie nie posiadają tej funkcji jak oczyszczacze marki Vestfrost. Jeśli jednak narzekamy na suche powietrze, które podczas ogrzewania staje się jeszcze mniej nawilżone, warto postawić na model z nawilżaczem. Ponadto oczyszczacz powietrza, który dodatkowo reguluje jego wilgotność, jest znacznie lepszym rozwiązaniem dla alergików, u których zbyt suche powietrze w połączeniu z alergenami wywołuje silne reakcji w postaci np. napadów kaszlu, czy duszności.

Kupując oczyszczacz powietrza z nawilżaczem, kupujemy urządzenie 2 w 1, dzięki czemu nie tylko oszczędzamy przestrzeń, umieszczając jedno urządzenia, ale również możemy zaoszczędzić. Nie trzeba się martwić, że oczyszczacze goodair posiadające funkcję nawilżania, będą mniej skuteczne w oczyszczaniu powietrza, o tym decyduje wnętrze oczyszczacza, czyli sposób jego filtracji i umieszczone w nim wkłady filtrujące. Oczyszczacze powietrze które zostały wyposażone w wielostopniową filtrację będą skutecznie odfiltrowywać zanieczyszczenia z powietrza, w tym te pochodzące ze smogu. Kupując oczyszczacz z funkcją nawilżania warto przyjrzeć się również pojemności pojemnika na wodę, stanowi to o wygodzie użytkowania, im większy pojemnik tym rzadziej musimy uzupełniać wodę, a urządzenie staje się praktycznie bezobsługowe.

Sharp KC-A50EUW oczyszczacz z funkcją nawilżania, najlepszy wybór w najlepszej cenie

Oczyszczacze powietrza marki Sharp, cieszą się sporym zaufaniem wśród użytkowników. Dzieje się tak głównie, ze względu na ich wysoką skuteczność i bogate wyposażenie. Szczególnie jeśli mówimy o takich modelach jak Sharp KC-A50EUW oczyszczacz z nawilżaczem. Filtracja powietrza w tym modelu jest aż 5-stopniowa, w jego wnętrzu znajdziemy:

  • filtr wstępny

  • filtr węglowy

  • HEPA H13

  • filtr nawilżacza

  • jonizator w technologii Plasmacluster

Taka złożoność procesu filtracji to najwyższa gwarancja skuteczności. Z powietrza pozbędziemy się zanieczyszczeń, pochodnych smogu, wirusów, bakterii, roztoczy i alergenów. Zastosowana w Sharp KC-A50EUW oczyszczacz innowacyjna technologia Plasmacluster, dodatkowo sprawia, że powietrze jest świeższe, a także obniżona zostaje jego elektrostatyczność, dzięki czemu osadza się np. mniej kurzu na meblach. Sharp KC-A50EUW oczyszczacz z nawilżaczem, poradzi sobie także z suchym powietrzem, a 4-litrowy pojemnik sprawia, że nie ma konieczności ciągłego uzupełniania. Możesz wybrać tryb automatyczny i nie musieć robić z urządzeń praktycznie nic, ponieważ oczyszczacz staje się bezobsługowy.

Do jakiego pomieszczenia Sharp KC-A50EUW oczyszczacz?

Oczyszczacz goodair Sharp KC-A50EUW nadaje się do powierzchni nieprzekraczającej 38 m2. Ze względu na cichą pracę można go umieścić w sypialni, a blokada rodzicielska pozwala na umieszczenie go w pokoju dziecięcym. To dobry wybór także dla alergików.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl

Powiązane artykuły