Nowoczesność w domu zakupionym od dewelopera. Co dziś to oznacza?

deweloper mieszkanie

Spis treści

deweloper mieszkanie

Wybierając nowy dom z oferty deweloperów, klienci zwracają uwagę nie tylko na cenę, powierzchnię, czy lokalizację nowej inwestycji. Spore znaczenie ma nowoczesność – taka, która przekłada się bezpośrednio na komfort codziennego użytkowania mieszkania, bezpieczeństwo, niższe rachunki za podstawowe media. – Przyszli mieszkańcy Osiedla Przy Jeziorach w Poznaniu otrzymują więcej niż dom z ogrodem. Z taką myślą tworzymy naszą inwestycję – mówi Tomasz Pietrzyński, członek zarządu firmy More Place. Deweloper realizuje III etap projektu zlokalizowanego w granicach Poznania.

Dom od dewelopera

Kiedy spełniamy marzenia dotyczące nowego domu i jednocześnie dbamy o wygodę każdego członka rodziny, trudno pójść na jakikolwiek kompromis. Chcemy czuć spokój, bezpieczeństwo. Na tym polega tworzenie prawdziwego domu. – Deweloper tworzy miejsce, a atmosferą rodzinną wypełniają je mieszkańcy. Natomiast z naszej strony dokładamy wszelkich starań, by każdy w domach z oferty More Place czuł wyjątkowo komfortowo. Stąd podwyższony standard deweloperski, cały szereg udogodnień, a także wiele opcji dodatkowych, dostępnych dla nabywców – wyjaśnia Tomasz Pietrzyński z firmy More Place. Jednym z podstawowych elementów, który wpływa na dobre samopoczucie mieszkańców, jest odpowiednie wyciszenie. Nowoczesna izolacja akustyczna schodów prefabrykowanych oraz wysokiej jakości materiały to zapewniają. – Nasi podwykonawcy zastosowali dedykowany system, dopasowany do konstrukcji schodów. Finalnie poziom hałasu zostanie zmniejszony nawet o 28 decybeli. Ponadto są to schody prefabrykowane, z konstrukcji żelbetowej, co samo w sobie stanowi gwarancję jakości i izolowanie dźwięków w domu – dodaje Tomasz Pietrzyński.

Klienci, którzy są zainteresowani zakupem lokalu bliźniaczego na Osiedlu Przy Jeziorach, na każdym etapie inwestycji mają do dyspozycji szczegółowy standard, obejmujący informacje, jak zostanie wykonane osiedle, poszczególne domy i ich otoczenie. Dostępny jest bogaty pakiet opcji dodatkowych. Rolety zewnętrzne, czy instalacja alarmowa wraz z osprzętem będą strzec bezpieczeństwa mieszkańców. Ogrzewanie podłogowe w wybranych pomieszczeniach, rozwiązania inteligentnego domu to z kolei synonim komfortu. Propozycję uzupełniają dodatkowe opcje związane z otoczeniem, np. z ogrodem. Automatyczne nawadnianie trawnika, wiata garażowa są często wybierane przez klientów. – Kupując dom z ogrodem, każdy nabywca chce cieszyć się użytkowaniem. Nie pozwalamy, by nawet najmniejszy detal mógł tę radość zaburzyć. Dlatego dbamy o każdy szczegół budowanych domów, w tym standard i jakość wykonania. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, możliwe jest zamówienie w naszym biurze pełnego pakietu opcji dodatkowych lub wybranych elementów – opisuje przedstawiciel firmy More Place. Deweloper proponuje również rozwiązania energooszczędne i ekologiczne, jak chociażby panele fotowoltaiczne. Odpowiednio dobrane materiały budowlane zapewniają izolację, zapobiegając utratom ciepła, zwłaszcza w sezonie jesienno-zimowym.

Warto podkreślić, że deweloper More Place z sukcesami sprzedaje już III etap Osiedla Przy Jeziorach w Poznaniu. Przestrzeń domów to 110,44 i 111,47 mkw., w zależności od wybranego układu pomieszczeń, z 4 lub 5 pokojami. Do każdego lokalu w zabudowie bliźniaczej przynależy duży ogród blisko 500 mkw. Mimo zimowej aury, przy ul. Golęczewskiej trwają regularne prace budowlane. W II etapie (całkowicie sprzedanym), dwa budynki dwulokalowe mają niemal w całości gotowe elewacje, a dwa kolejne właśnie są docieplane. Natomiast w trzeciej części osiedla (aktualnie sprzedawanej) pięć budynków dwulokalowych jest w realizacji, a w trzech kolejnych trwają prace związane z fundamentami.

Komfortowe mieszkanie

Przyszli mieszkańcy Osiedla Przy Jeziorach mogą cieszyć się spokojem i komfortem nie tylko wewnątrz domów, ale także spędzając czas we własnym, przestronnym ogrodzie, czy spacerując po okolicy. Osiedle znajduje się w północno-zachodniej części Poznania, blisko jezior: Kierskiego, Kierskiego Małego i Strzeszyńskiego. W sąsiadujących Złotnikach jest do dyspozycji węzeł przesiadkowy Poznańskiej Kolei Metropolitalnej, gdzie można zostawić auto i przesiąść się do szynobusa jadącego do centrum. Ponadto do dyspozycji jest trasa szybkiego ruchu S11. Osiedle Przy Jeziorach, zlokalizowane przy ulicy Golęczewskiej w Poznaniu zakończy się w 2023 roku. Ostatnie lokale w zabudowie bliźniaczej są dostępne w cenie od 6060 zł brutto/ mkw.

Powiązane artykuły