Notesy reklamowe – zalety, rodzaje, zamówienie

notesy

Spis treści

notesyChociaż obecnie notatki bardzo często przygotowujemy na telefonach i na komputerze, to jednak notesy nadal znajdują się w powszechnym użyciu. Właśnie dlatego stanowią one wciąż bardzo korzystny wybór dla firm, które poszukują gadżetów reklamowych. Co warto wiedzieć przed zamówieniem notesów firmowych?

Dlaczego warto zamówić notesy z logo firmy?

Notesy reklamowe, które uzupełniane są również o logo firmy, są skutecznym gadżetem reklamowym, który bardzo dobrze sprawdza się w wielu sytuacjach.

Za ich pomocą można wykonać szybkie notatki, przekazać informacje czy przyjąć zamówienie od klienta. Ponadto notesy świetnie sprawdzają się jako upominek dla klientów i dla kontrahentów.

Kolejnym atutem jest niska cena notesów reklamowych, co powoduje, że gadżety te mogą przynieść bardzo dobre efekty marketingowe bez wysokich kosztów.

Na uwagę zasługuje także szeroka gama dostępnych notesów reklamowych, które mogą być dostosowane indywidualnie do konkretnego zapotrzebowania.

Rodzaje notesów reklamowych

W sprzedaży można znaleźć różne rodzaje notesów reklamowych, które mogą być dopasowane do oczekiwań zamawiającego.

Wśród dostępnych notesów reklamowych znajdują się:

  • Notesy ze zrywanymi kartkami – doskonałe do prowadzenia szybkich notatek.
  • Notesy na spirali – za ich pomocą można łatwo je kartkować.
  • Notesy w formie zeszytów – małe notesy kieszonkowe i większe notesy w formatach sięgających do A4.
  • Notesy z karteczkami samoprzylepnymi – pozwalają na łatwe przygotowywanie notatek typu post-it notes.
  • Notesy z gadżetami – najczęściej są to notesy na spirali, które dodatkowo uzupełnione są o karteczki samoprzylepne, długopisy.

Wobec tego notesy reklamowe mogą przybierać różnorodne formy i mogą dzięki temu być bardzo skutecznym sposobem na promowanie firmy w każdej branży.

Personalizacja notesów reklamowych

Nadruki wykonane na okładkach i na kartach notesów reklamowych powodują, że można bardzo łatwo spersonalizować je i dopasować do potrzeb zamawiającego.

Najczęściej notesy na spirali i inne rodzaje notesów uzupełniane są o logo znajdujące się na okładce. W zależności od rodzaju notesu logo może być nadrukowane, ale może być także wybite, gdy notes ma okładkę ze skóry ekologicznej.

Aby złożyć zamówienie na notesy reklamowe, warto pamiętać o tym, że konieczne będzie wcześniejsze zamówienie projektu graficznego. Wybrane drukarnie mają własne działy projektowe – wtedy można zamówić je bezpośrednio u producenta notesów.

Warto pamiętać, że obecnie notesy reklamowe mogą być także zamówione za pomocą internetu!

Powiązane artykuły