Nikon i jego najnowsze „dziecko”

Spis treści

Lekkość, wygoda, a przede wszystkim niezwykłe doświadczenia w czasie fotografowania – tak najkrócej można opisać nowy pomysł Nikona na zaistnienie na rynku i odnowienie swojego wizerunku. Zobacz, czego mogą spodziewać się miłośnicy marki.

Jak działa aparat bezlusterkowy?

Bezlusterkowiec to alternatywa dla ciężkich tradycyjnych lustrzanek. To aparat, który dzięki pozbawieniu go niektórych ruchomych i mechanicznych elementów staje się bardziej poręczny i mniej awaryjny.

Bezlusterkowiec na nowo

Propozycja Nikona to pełnoklatkowy bezlusterkowiec, czyli ogólnie mówiąc aparat idealny, który sprawi, że z pozoru proste zdjęcie nabierze wyrazu, a nagrany nim film otworzy drzwi wyobraźni. Wszystko to możliwe jest dzięki budowie aparatu, który został wyposażony w mocowanie obiektywu o największej średnicy na świecie. Daje to możliwość używania jaśniejszych, bardziej wyrazistych i niezwykle poruszających fotografii. Pełnoklatkowa matryca, niezwykle szybka opcja zdjęć seryjnych, a także możliwość dowolnego operowania ostrością w całym kadrze sprawiają, że pełnoklatkowy bezulsterkowiec staje się narzędziem, które nie tylko pozwala robić świetne zdjęcia – także w trudniejszych warunkach, ale również bawić się obrazem. Jego moc tkwi w pełnoklatkowych kompaktowych obiektywach NIKKOR Z z serii S, które pozwalają wydobyć głębię obrazu lub skupić się na dowolnym elemencie, jaki chcemy uchwycić.

Jeśli chcesz poznać jeszcze więcej zalet nowego „dziecka” Nikona zajrzyj tutaj i poznaj jego wszystkie możliwości.

Powiązane artykuły