Naprawdę duże samochody…

Nowy FORD Galaxy to zgrabny samochód, który pomieści aż siedem osób - komfortowo i wygodnie

Spis treści

Nowy FORD Galaxy to zgrabny samochód, który pomieści aż siedem osób - komfortowo i wygodnie

Wielodzietna rodzina to wielowymiarowe wyzwanie. Oprócz dzielenia odpowiedzialności i mnożenia uczuć pozostaje jeszcze czysto praktyczna płaszczyzna posiadania więcej niż dwójki lub trójki dzieci. Logistyka przemieszczania się między różnymi miejscami i placówkami, dowożenia, odwożenia i przewożenia – wymaga uwagi, cierpliwości i… dużego samochodu. Jakie muszą być samochody, które pozwolą bezpiecznie i wygodnie podróżować z większą ilością pasażerów? 

Samochody 7 osobowe są odpowiedzią na potrzeby dużych rodzin – tych wielodzietnych i tych wielopokoleniowych, a także wszystkich tych, którzy na co dzień przewożą np. kilkuosobowe zespoły pracowników lub grupy znajomych.

Zacznijmy od kierowcy – to on w końcu odpowiedzialny jest za bezpieczne przewiezienie swoich pasażerów z punktu A do punktu B. Należy mu się zatem dobrze wyposażony panel i wygodny fotel.

Ford Galaxy to eleganckie i nowoczesne rozwiązania dla kierowców i pasażerów

Duże auto powinno być funkcjonalne! Opcja złożenia na płasko wszystkich siedzeń to możliwość przewożenia naprawdę sporych gabarytów.

Duże auto to duże możliwości załadunku, nawet sporych gabarytów

Wybieramy dwójkę najgrzeczniejszych dzieci (reszta może w tym czasie uprzyjemnić czas babci i dziadkowi) i… jedziemy na duuuże zakupy! To możliwe dzięki opcji składania wybranych foteli.

Możliwość składania tylko wybranych foteli umożliwia szybką transformację samochodu np. w duże, ale czteroosobowe auto. Wygoda gwarantowana!

Rodzinna wycieczka? Dłuższa podróż, w którą chcemy zabrać znajomych, a może służbowy wyjazd z współpracownikami? 7 osób mieści się w tym aucie w sposób gwarantujący im komfort jazdy bez uczucia, że jest się sardynką w puszcze.

7 osób w jednym samochodzie? Tak, pod warunkiem że jest to samochód 7 osobowy!

Powiązane artykuły