Mazda na szóstkę z plusem

Mazda 6 prezentuje się rewelacyjnie z zewnątrz

Spis treści

Mazda 6 prezentuje się rewelacyjnie z zewnątrzMyślimy o zmianie auta. Celujemy w samochody klasy średniej, zgrabne i wygodne, z komfortowym wnętrzem i szeregiem udogodnień, które pozwalają cieszyć się jazdą. Przeglądamy kolejne oferty, porównujemy parametry i nie możemy wyjść z podziwu jak bardzo te pojazdy zyskały w ostatnich latach. Większość części i systemów to rozwiązania wcześniej stosowane wyłącznie w samochodach z tzw. wyższej półki. Dzisiaj na tapecie Mazda.

Mazda 6 to sedan, który łączy w sobie luksusowe wnętrze, zaawansowaną technologię (m.in. i-eloop pozwalającą zaoszczędzić około 10% zużycia poprzez wykorzystanie energii z hamowania i przekazania prądu do układu akurat go potrzebującego, np. klimatyzacji) i imponujące osiągi.

Wnętrze samochodu nie wymaga komentarza – wszystko na miejscu i pod ręką, rozbudowany i wygodny panel oddzielający siedzenie kierowcy i pasażera:

Eleganckie wnętrze Mazdy robi wrażenie nawet na motoryzacyjnych laikach

 

MZD Connect to inteligentna technologia pozwalająca bezpiecznie słuchać muzyki, odsłuchiwać wiadomości sms oraz sprawdzać newsy z portali społecznościowych… A wszystko to na siedmiocalowym ekranie dotykowym:

MZD Connect to wygodny sposób na słuchanie muzyki, odbieranie smsów i sprawdzenie trasy

 

Bagażnik Mazdy 6 bez problemu pomieści walizki pięcioosobowej rodziny.

Duży, pojemny bagażnik to ogromna zaleta, jeżeli auto służy nam również jako wakacyjny środek transportu

 

Silnik o pojemności 2 lub 2,5 litra pozwala na dynamiczną i szybką jazdę przy zużyciu paliwa 4,3 do 6,4 litrów na 100 km w cyklu mieszanym. No to co? No to jazda!

Dynamiczna sylwetka szybkiego samochodu cieszy oko, również z tyłu

Powiązane artykuły