Masaż stóp w jakości premium. Poznaj urządzenia do masażu niemieckiej marki Casada

masazer

Spis treści

masazerW zadbaniu o zdrowie i dobrą kondycję stóp skutecznie pomaga profesjonalny masaż. Jest to także świetny sposób na pozbycie się stresu i negatywnych emocji. Marka Casada tworzy wysokiej jakości urządzenia do masażu, dzięki którym tak przyjemny masaż wykonasz we własnym domu i o dowolnej porze. Zobacz, jakie modele masażerów ma w swojej ofercie.

Masażer nóg i stóp z zaawansowanymi funkcjami

Gdy wymieniamy sandały i klapki na zabudowane obuwie i ciepłe skarpetki, zaczynamy już niemal całkowicie zapominać o troszczeniu się o kondycję stóp. Tymczasem potrzebują one naszego wsparcia każdego dnia, choćby przez kilka minut. Po godzinach pracy, treningu na siłowni czy długiej jeździe samochodem wystarczy zacząć masować je dłońmi, by przekonać się, jak wiele jest tam napięć, sztywności czy bólu. Taki masaż może stać się skuteczniejszy, jeśli skorzystamy z profesjonalnego rozwiązania.

Marka Casada, która działa na europejskim rynku od 2000 roku, ma w swoim asortymencie nowoczesne masażery stóp dla najbardziej wymagających użytkowników. Realizują bardzo dokładny, a zarazem wyjątkowo przyjemny masaż kompresyjny łydek i tzw. masaż skrobiący, który pobudza krążenie, ogranicza dolegliwości bólowe, zmniejsza zmęczenie. Podczas tego masażu uruchomić można ogrzewanie. Wytwarzane ciepło wspomaga rozluźnienie i okazuje się szczególnie miłym dodatkiem do masażu dla osób, których stopy są często zimne.

Urządzenia oferujące kilka technik masażu stanowiących połączenie tradycyjnych metod z najnowszymi osiągnięciami technologicznymi można w prosty sposób regulować. To znaczy, że nie tylko wybieramy odpowiednią dla siebie technikę czy program masażu, ale dodatkowo decydujemy, jak intensywne ma być masowanie oraz ile potrwa cała sesja. Kolejna zaleta to możliwość dołączenia do sprzętu specjalnej nadstawki i wykonania masażu łydek i ud.

Inne urządzenia do masażu – przyrządy i masażery ręczne

Wielofunkcyjny masażer do nóg Casada doskonale sprawdza się w domu, na przykład w sypialni czy salonie. Dzięki interesującemu designowi pasuje zarówno do klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrz. Jeśli jednak często podróżujesz, zabieranie ze sobą masażera może okazać się utrudnieniem. Warto wówczas pomyśleć o zamówieniu masażera ręcznego, który spakujesz do walizki czy torby podróżnej.

Dostępny jest wałek do masażu z wypustkami, zasilany na baterie, realizujący przyjemny i skuteczny masaż wibracyjny. Wibracje pobudzają krążenie, delikatnie rozgrzewają, a także łagodzą sztywność mięśni. Intensywność i częstotliwość wibracji można regulować, a kiedy pojawi się taka potrzeba – zupełnie je wyłączyć i wymasować stopy tak, jak przy pomocy standardowego wałka. Do środka można też wlać ciepłą lub zimną wodę i w ten sposób zapewnić sobie nowe, ciekawe doświadczenia.

Zapraszamy do zapoznania się z całą kategorią urządzeń do masażu stóp, łydek i ud marki Casada oraz do wyboru rozwiązań odpowiednich dla siebie lub swoich bliskich.

Powiązane artykuły