Mam pomysł na butelkę!

Ze szklanych butelek można zrobić naprawdę sporo ciekawych prac, dekoracyjnych dodatków i funkcjonalnych gadżetów

Spis treści

Ze szklanych butelek można zrobić naprawdę sporo ciekawych prac, dekoracyjnych dodatków i funkcjonalnych gadżetów

Macie w domu nadmiar szklanych butelek różnego rodzaju? Po sokach i soczkach? Po napojach z procentami? Absolutnie ich nie wyrzucajcie! Można je wykorzystać na wiele sposobów. Poniżej znajdziecie kilka inspirujących przykładów. Wystarczy odrobina chęci, szczypta talentu, kilka narzędzi… No i szklana butelka. Do dzieła! 

To chyba najprostszy pomysł na butelkę. Do środka możemy wsypać dowolne kamyki, bądź koraliki, a następnie osadzić na nich świeczkę. Designerski świecznik gotowy!

Świeczniki ze szklanych butelek? Świetny pomysł! A do tego - ekstremalnie prosty do zrobienia

Pozostańmy jeszcze w kręgu światła… Ze szklanych butelek można również zrobić niebanalne lampy. Będzie to wymagało nieco większego nakładu pracy i choćby podstawowej wiedzy z dziedziny elektryki, ale tak efektowny żyrandol jest tego wart!

Żyrandol ze szklanych butelek? Przyznajcie, że wygląda obłędnie! Można również użyć butelek brązowych lub transparentnych

Stylowa lampa, a obok podajnik do mydła do kompletu? Przyznajcie, że taki zestaw prezentuje się naprawdę gustownie i stylowo. Aż chce się pić… tfu! Myć!

Z kilku takich samych butelek można zrobić bardzo ciekawy zestaw różnego rodzaju elementów, choćby do łazienki

Na koniec zostawiłam projekt, który autentycznie mnie zachwycił! Odwrócone butelki z odciętymi dnami w roli doniczek. Prostota i minimalizm w formie. Pięknie!

Doniczki ze szklanych butelek? Wystarczy je odwrócić, odciąć im dna i... gotowe!

Powiązane artykuły