Liquid, czyli serce e-papierosa

E-papieros to bezpieczna alternatywa dla tradycyjnego papierosa. Palisz?E-papierosy powstały jako alternatywa dla tradycyjnych wyrobów tytoniowych. Miały być bezpieczne dla zdrowia i zaspokajać chęć palenia. Nad stworzeniem takich papierosów myślano już w połowie XX wieku, ale ostatecznie udało się je wyprodukować i spopularyzować na początku XXI wieku. E-papierosy to tak naprawdę niewielkie urządzenia inhalacyjne, których użytkowanie daje wrażenie bardzo podobne do palenia tradycyjnych papierosów. „Sercem” elektronicznego papierosa jest liquid, czyli roztwór inhalacyjny, który po podgrzaniu go – wydziela lotną mgiełkę.

Producenci e-papierosów oraz wszelkich akcesoriów do nich – stale wzbogacają swoją ofertę. Na rynku mamy różne smaki liquidów, od tych najprostszych i najbardziej podstawowych (np. mentolowych i tabakowych), po oryginalne i niezwykłe kompozycje smakowe.

Oto kilka tych mniej znanych:

Orientalne połączenie smaków korzennych z delikatną nutą karmelową i orzechową.

Oryginalne i orientalne smaki? Ten na przykład opiera się na smakach korzennych

A może przekonamy się do anyżku? W towarzystwie delikatnych kwiatowych tonów.

Anyżek i kwiaty? Smaczne połączenie, warte wypróbowania

Miłośnicy owoców mają w czym wybierać. Ot, choćby zamknięte w liquidzie intensywny zapach i smak czerwonych owoców z dojrzałą czereśnią w roli głównej.

Czerwone owoce z dojrzałą czereśnią w roli głównej to jedna z owocowych propozycji liquidowych

Wybierając liquidowe płyny mamy pełną kontrolę nad ich dawkowaniem, a co za tym idzie – stężeniem nikotyny oraz intensywnością smaku we wdychanej mgiełce.

Szeroka gama produktów pozwoli każdemu znaleźć coś dla siebie

Palimy e-papierosy? Sięgajmy po te liquidy, smaki których szczególnie lubimy, ale… nie bójmy się eksperymentować! Może odkryjemy dla siebie coś zupełnie nowego?

Odpowiedz