Kurs języka angielskiego? Dobrze dopasowany!

Na naukę języka nigdy nie jest za późno! Zaczynamy?

Spis treści

Na naukę języka nigdy nie jest za późno! Zaczynamy? Znajomość języków obcych otwiera nam okno na świat, umożliwia swobodne podróżowanie i jest warunkiem niezbędnym do robienie kariery w międzynarodowych korporacjach. To prawda, że czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci, ale nade wszystko – nigdy nie jest za późno, by zacząć się uczyć! Kurs języka angielskiego skrojony na miarę naszych potrzeb i oczekiwań umożliwia skuteczną i szybką naukę. A zatem… let’go to the English School! 

Obierz kurs na kurs!

Do you speak English? Jeżeli odpowiedź brzmi: nie - czas pomyśleć o kursie języka angielskiegoNajważniejszy i najtrudniejszy jest pierwszy krok. Jeżeli już podejmiemy decyzję o rozpoczęciu nauki – to stawianie kolejnych kroków będzie łatwiejsze i przyjemniejsze. Motywacja wewnętrzna (nasza chęć i potrzeba opanowania języka na konkretnym poziomie) i zewnętrzna (pochodząca od osoby prowadzącej zajęcia, uczestników grupy oraz ewaluacji naszych postępów) będą niezastąpionymi motorami do działania, pomagającymi bez większego trudu zdobywać kolejne szczeble językowego wtajemniczenia.

Kurs języka angielskiego na miarę oczekiwań

Indywidualne podejście do nauki i ewaluacji to klucz do sukcesu w każdej dziedzinieDobra szkoła językowa zaoferuje nam nie tylko badanie kompetencji językowych i właściwe dobranie poziomu nauki, ale przede wszystkim… kursy skrojone na miarę naszych potrzeb i oczekiwań. W zależności od naszych priorytetów – dobierzemy taką formę zajęć, która będzie najefektywniejsza. Ważne jest, aby klarownie zdefiniować swój cel. Chcemy szybko opanować język angielski i przygotować się do zdobycia konkretnego certyfikatu, a może zależy nam na pokonaniu bariery językowej i możliwości płynnego rozmawiania po angielsku? Nasze słownictwo wymaga rozszerzenia, a znajomość gramatyki pozostawia wiele do życzenia? Możliwość stworzenia indywidualnego kursu języka angielskiego w ramach oferty wybranej szkoły, to możliwość optymalnego doboru formy i czasu zajęć, a także wybrania zajęć zgodnych z naszymi zainteresowaniami.

Brzmi interesująco, prawda?

Powiązane artykuły