Kurs angielskiego? Przez internet!

Nauka angielskiego to zapewnienie sobie możliwości swobodnej komunikacji w niemal każdym miejscu na świecie. Chodźmy na kurs!Z nauką języków jest trochę tak, jak z regularnym uprawianiem sportu: albo chcesz, jesteś zdeterminowany i układasz plan dnia tak, aby znaleźć nań czas, albo… Ilość wymówek, które jesteśmy w stanie znaleźć na poczekaniu – może przyprawić o zawrót głowy nawet zaprawionego w bojach trenera personalnego. Ale o ile sportu przez internet nie da się uprawiać, o tyle kurs angielskiego online – już tak! Czas zatem skończyć z wymówkami i wziąć się za naukę. 

Po co mi angielski?

Zobaczyć Nowy Jork na własne oczy? Marzenie wielu! Spełni się właśnie mi!Aby rozpocząć skuteczną i efektowną naukę – musimy postawić sobie cel. To musi być punkt, do którego będziemy dążyć – konkretny i określony w czasie. Przykład? Zaplanowaliśmy z grupą przyjaciół wycieczkę do… Nowego Jorku! To było nasze marzenie z dzieciństwa i już za pół roku uda nam się je zrealizować. Chcemy w pełni wykorzystać te kilka dni w Stanach Zjednoczonych, a do tego niezbędny nam… angielski. Możliwość płynnego porozumiewania się w tym języku to podstawa udanej wycieczki i optymalizacja szans z nią związanych. Mamy zatem pół roku na: poszerzenie słownictwa, przełamanie barier w komunikacji oraz poprawę płynności wypowiedzi, a także poznanie amerykańskich idiomów, czyli zwrotów charakterystycznych dla danego języka i kraju. Co teraz? Teraz kurs angielskiego!

Kurs angielskiego online

Kursy angielskiego online to propozycja dla osób dorosłych, które nie mają czasu na tradycyjną naukę w systemie stacjonarnymJęzyk angielski online to oferta dla wszystkich tych, którym ciężko wygospodarować czas na uczestniczenie w stacjonarnych kursach, odbywających się w określonym miejscu i czasie. Tutaj, aby wziąć udział w lekcji – wystarczy komputer bądź tablet oraz łącze internetowe (specjalne słuchawki z mikrofonem otrzymujemy w szkole językowej za darmo). Co różni ten kurs od setek innych, które można wykupić w sieci? Lektor, z którym masz kontakt na żywo! Kursy języka obcego odbywają się w niewielkich grupach, a w czasie trwania spotkania – wszyscy uczestnicy widzą i słyszą lektora, który dba o stwarzanie kursantom jak największej ilości okazji do wypowiadania się. To ogromna motywacja, która nie pozwoli nam na opuszczanie zajęć lub ich nieskończone przesuwanie w czasie.

Odpowiedz