Kompleksowa oferta lklodpady

oferta iklodpady

Spis treści

Firma FHU IKL –  Iklodpady jest obecna na rynku od wielu lat. Działa w branży od roku 2003. Zajmuje się szeroko pojętą gospodarką odpadami, z poszanowaniem środowiska i dbałością o bezpieczeństwo pracowników. Bezustannie inwestuje w rozwój, śledzi na bieżąco przepisy i dostosowuje się do aktualnych wymagań prawnych. Sięga po innowacyjne rozwiązania, które pozwalają na świadczenie usług na wysokim poziomie. Każde zlecenie jest traktowane indywidualnie, z dbałością o zadowolenie klientów.

Co oferuje firma FHU IKL – lklodpady?

Skup złomu Gliwice – https://www.iklodpady.com/ oferuje kompleksowe usługi obejmujące podstawienie kontenerów, które po załadowaniu zostaną odebrane z terenu klienta. Jeśli ktoś nie ma możliwości przywiezienia surowców wtórnych, to wystarczy skontaktować je z obsługą w celu umówienia dogodnego terminu odbioru. Skup metali z usługą transportu pozwoli zaoszczędzić czas i pieniądze. Możliwy jest także załadunek złomu z samochodem z HDS. U klienta mogą zostać przeprowadzone czynności w postaci demontażu konstrukcji i cięcia złomu. Z firmą FHU IKL – lklodpady możliwy staje się skup wszystkich klas złomu i metali kolorowych.

Ceny są bardzo atrakcyjne, ustalane na bieżąco. Klient dokładnie wie, jaką uzyska kwotę jeszcze przed odbiorem złomu. Można liczyć na terminowość, rzetelną wycenę. W FHU IKL – lklodpady możliwe jest zrealizowanie różnego typu projektów w postaci naklejek na pojemniki, etykiet magnetycznych na kontenery, worków z nadrukiem. Klient może zlecić wykonanie różnego typu materiałów, które zostaną w pełni dostosowane do jego potrzeb. Skup miedzi Gliwice i innych metali kolorowych jest odpowiednim miejscem także do tego, aby zamówić kosze i pojemniki do segregacji z opisem, tabliczki znamionowe i informacyjne. Zostaną wykonane również plansze do segregowania odpadów, prezentacje szkoleniowe i plakaty informacyjne.

Jakie usługi dodatkowe świadczy FHU IKL  – skup metali Gliwice?

Skup złomu Gliwice oferuje kompleksową gospodarkę odpadami. Zostaną wybrane najlepsze miejsca do ich unieszkodliwienia, dzięki czemu nie będą stanowić zagrożenia dla środowiska. Firma odbierze odpady i przetransportuje je do właściwego punktu. Można liczyć także na uzyskanie wsparcia z zakresu sporządzenia różnego typu sprawozdań, wniosków i BDO. Oferta obejmuje również czyszczenie separatorów i kanalizacji. Przeprowadzane są także akcje porządkowe. Można zlecić dokonanie demontażu hali, magazynu lub wiaty. Pracownicy wyniosą odpady i złom, po czym zajmą się ich wywiezieniem. Świadczona jest również usługa w postaci złomowania konstrukcji.

PUNKT SKUPU ZŁOMU
44-109 Gliwice, ul. Metalowców 6
Tel: +48 537 666 706

Powiązane artykuły