Jak wybrać najlepszą kancelarię frankową?

Spis treści

Decydując się na wszczęcie postępowania i rozpoczęcie rozprawy sądowej przeciwko nieuczciwym praktykom banku należy wybrać najlepszą kancelarię która zajmuje się właśnie tą dziedziną prawa. Należy pamiętać że sprawy Frankowiczów są bardzo trudne i skomplikowane dlatego tak ważne jest duże doświadczenie i szeroka wiedza prawników.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze kancelarii frankowej?

Przede wszystkim należy zrobić dobry research. Możesz dokonać go przy pomocy Internetu, przez polecenia lub przez rozmowy z innymi klientami. Warto jest porównać kilka kancelarii i wybrać ten który najbardziej odpowiada naszym potrzebom.

W Internecie lub w mediach społecznościowych możesz przeczytać opinie innych klientów na temat danej kancelarii. Opinie od innych klientów są niezwykle cenne ponieważ dowiesz się jak Kancelaria funkcjonuje, czy jest z nią dobry kontakt, czy ma wygrane sprawy sądowe a także jak traktuje swoich klientów.

Specjalizacja kancelarii

Sprawy frankowe są niezwykle trudne i skomplikowane. Dlatego prawnicy powinni być wyspecjalizowani w tej dziedzinie prawa i mieć szeroką wiedzę w tym temacie. Należy pamiętać że ciągle szkolenia i rozwój są niezwykle ważne w branży prawniczej.

Warto również zwrócić uwagę na wykształcenie prawników oraz ich stały rozwój. Dodatkowo Kancelaria powinna chwalić się wygranymi rozprawami i podawać do wiadomości publicznej ich numery spraw.

Na co warto zwrócić uwagę w kancelarii?

  • koszt prowadzenia sprawy
  • sposób komunikacji i przekazywania informacji
  • opinie innych klientów
  • doświadczenie
  • wygrywane rozprawy frankowe
  • specjalizacja kancelarii

Kancelarii frankowa

Jedną z najlepszych kancelarii frankowych w Polsce jest kancelaria frankowa frejowski chf. Pomaga ona frankowiczom wygrać proces sądowy. Współpraca rozpoczyna się od dokładnej analizy dokumentów związanych z umową kredytową. Następnie specjalista proponuję Kredytobiorcy najlepsze rozwiązanie.

Następnie jeżeli kredytobiorca jest zadowolony z takiego rozwoju sprawy następuje podpisanie dokumentów. Dokumenty te są niezbędne do tego aby Kancelaria mogła reprezentować kredytobiorcę przed bankiem i przed sądem. Nadszedł czas na prowadzenie negocjacji z bankiem. Jeżeli negocjacje ceny idą pomyślnie można przygotować pozew i wstąpić na drogę sądową.

Kredyty we frankach szwajcarskich

W latach 2005 – 2008 banki w Polsce masowo udzielały kredytów we frankach szwajcarskich. Dziś powszechnie wiadomo że w tamtych czasach banki stosował niedozwolone klauzulę abuzywne. Obecnie jest to podstawą do tego aby wszcząć postępowanie i spróbować odzyskać własne pieniądze na drodze sądowej.

Działanie banku w sprawiło że wiele osób popadło w ogromne kłopoty finansowe. Mnóstwo Polaków stanęło na skraju bankructwa. W rzeczywistości nie stać ich było na spłatę kredytu we franku szwajcarskim.

Kto obecnie może ubiegać się o kredyt we frankach szwajcarskich?

Obecnie o kredyt walutowy ubiegać się mogą jedynie osoby które zarabiają w walucie kredytu. Oznacza to że jeżeli ktoś chce ubiegać się o kredyt we franku szwajcarskim jego pensja lubi znaczna część musi być wypłacane właśnie w tej walucie.

Jest to zgodne z zapisem Komisji Nadzoru Finansowego. Zapisy te zostały wprowadzone aby zapewnić regularną i stałą obsługę kredytu. Dzięki temu ryzyko walutowe jest o wiele niższe. Dodatkowo obecnie bardzo mała liczba banku w oferuje kredyt we franku szwajcarskim. Aby dostać kredyt we franku szwajcarskim należy mieć wkład własny w o wiele wyższej wysokości niż w przypadku kredytów złotowych.

Powiązane artykuły