Iwostin Lucidin, czyli sposób na rozjaśnienie skóry twarzy

Przebarwienia na skórze twarzy mogą pojawiać się z wiekiem lub pod wpływem oddziaływania słońca

Patrzę na twarze moich córek i widzę gładkie, jasne buźki, bez przebarwień i blizn. Na skórze mojej twarzy nie jest już tak gładko, niestety. Zmarszczki traktuję po przyjacielsku, każda z nich jest bowiem dowodem na to, że sporo się uśmiecham, czasem dziwię marszcząc czoło i czasem mrużę oczy łapiąc wiosenne promienie słońca (moje ulubione!). To czego na skórze mojej twarzy nie lubię są przebarwienia i to im właśnie wypowiadam wojnę za pomocą niedawno odkrytej przeze mnie nowości, czyli kremu Iwostin Lucidin. Sprawdzamy o co chodzi? Sprawdzamy! 

Iwostin Lucidin – charakterystyka

Krem Iwostin Lucidin przeznaczony jest do pielęgnacji skóry wrażliwej, z tendencją do przebarwieńIwostin Lucidin to krem dedykowany do skóry wrażliwej, która wykazuje tendencje do powstawania przebarwień (zwłaszcza podczas ekspozycji skóry na słońce). Krem ma zapewniać ochronę skórze dzięki wysokiemu filtrowi oraz kompleksowi aktywnych składników (o nich za chwilę). Zadaniem kremu jest również wyrównywanie kolorytu skóry, rozjaśnianie przebarwień oraz zmniejszanie ryzyka powstawaniu nowych.

Skład kremu:

  • Kwas ferulowy z wyciągiem Waltheria Indica – ich zadaniem jest rozjaśnianie przebarwień;
  • Kwas glukonowy – jego zadaniem jest rozjaśnia przebarwienia poprzez odpowiednią pielęgnację skóry, która ma pozytywny wpływ na koloryt skóry;
  • Kwas cytrynowy – jego zadaniem jest delikatne złuszczanie naskórka

Kwas ferulowy, kwas glukonowy i kwas cytrynowy to właśnie kompleks aktywnych składników kremu Iwostin Lucidin (tzw. Dermawhite NF), które nasilają wzajemnie swoje działanie.

Iwostin Lucidin to krem rozjaśniający do skóry wrażliwejPonadto w kremie znajdują się również:

  • Witamina E – jej zadaniem jest ochrona skóry przed działaniem wolnych rodników, które odpowiadają za procesy starzenia się skóry;
  • Kompleks filtrów – ich zadaniem jest oczywiście ochrona skóry przed promieniowaniem UVA i UVB, a także zapobieganie powstawaniu zmian barwnikowych oraz ochrona skóry podczas trwania kuracji rozjaśniających istniejące już przebarwienia;
  • Pronalen Sensitive Skin – jego zadaniem jest kojenie i łagodzenie podrażnionej skóry, zmniejszanie zaczerwienienia, dzięki temu możliwe jest zapewnienie skórze świeżego i zdrowego wyglądu.

Krem Iwostin Lucidin ma pozytywne opinie wśród kobiet, które zdecydowały się na jego codzienne stosowanie. Wśród wielu zalet wymienia się m.in. to, że krem jest hypoalergiczny i stanowi doskonałą bazę pod makijaż, ma bardzo przyjemną, lekką konsystencję i tworzy na skórze twarzy ciężkiej maski.

Odpowiedz