Internet w kolorze pomarańczy

Wysoka jakość obsługi klienta wartość dodana, niezwykle ważna we współczesnym świecie

Spis treści

 

Kompleksowa umowa na świadczenie usług telekomunikacyjnych - stacjonarnych i mobilnych

Minęły już czasy Internetu wolnego niczym przysłowiowy ślimak lub żółw. Połączenia są coraz szybsze i nie wymagają okablowywania się. Większość z nas korzysta w domu z wifi – jedna niewielka skrzynka zamontowana w ustronnym miejscu zaopatrza w bezprzewodowy Internet wszystkich domowników oraz każde niemal urządzenie.

Internet stacjonarny

Cały świat w małych ikonach aplikacjiDecydując się na Internet stacjonarny przyglądamy się takim parametrom jak: pakiet danych (im większy tym lepszy) i prędkość nielimitowanego LTE. Ważny jest dla nas koszt miesięcznej faktury (w czasie trwania promocji i poza nią) oraz czas na jaki zawieramy umowę. W Orange możemy wybrać umowę bez sprzętu albo dobrać do umowy tablet, notebook lub telefon. Zwróćmy również uwagę na opinie o firmie, która ma nam ów Internet dostarczać. Dobrze skonstruowana i czytelna strona internetowa, wysoka jakość obsługi klienta oraz sprawna pomoc techniczna to niewątpliwe atuty przyszłego usługodawcy.

Instrukcja krok po kroku

Wysoka jakość obsługi klienta wartość dodana, niezwykle ważna we współczesnym świecieZdecydowałam się na Internet stacjonarny z Orange. Pozytywnie zaskoczyła mnie jakość obsługi technicznej. Wszystkie detale dotyczące instalacji: jak skonfigurować połączenie z Internetem, jak połączyć się z wifi i co zrobić, gdy sprzęt wyświetla komunikat: internet brak połączenia – są szczegółowe opisane na stronie firmy w zakładce „pomoc”. Naprawdę szczegółowo, w formie obrazkowej instrukcji „step by step”. Jeżeli mimo dokładnej instrukcji nie poradzimy sobie jednak z podłączeniem domowych urządzeń do bezprzewodowego Internetu – możemy skorzystać z telefonicznej pomocy technicznej. Spokojnie, możemy być pewni, że po drugiej stronie linii telefonicznej siedzi osoba profesjonalna i szybka, potrafiąca wytłumaczyć wszelkie zawiłości bez zbędnych komentarzy i westchnięć.

Pozostaje nam cieszyć się światem. Przez Internet!

Powiązane artykuły