Indywidualna energia elektryczna

Ceny prądu w taryfach indywidualnie dobranych są korzystniejsze dla odbiorców

Spis treści

Ceny prądu w taryfach indywidualnie dobranych są korzystniejsze dla odbiorców Prąd jest tylko jeden, ale już opłaty zań wcale jedne być nie muszą. Wciąż niewiele osób wie, że ofertę od dostawcy energii możemy dobrać indywidualnie, w zależności od naszych potrzeb oraz dominującego sposobu  i godzin korzystania z prądu przez domowników. Ceny energii elektrycznej będą w tej sytuacji zależeć od indywidualnej oferty, na którą się zdecydujemy.

W dzień czy w nocy?

Nie taki licznik energii elektrycznej straszny, gdy wiemy czego się spodziewaćPrzyglądnęłam się firmie  RWE, która ma bardzo zróżnicowaną ofertę, m.in. dla terenu Warszawy. Oto kilka przykładów z oferty RWE. Najprostsza dzień i noc to propozycja dla osób, które korzystają z energii głównie wieczorami i w nocy – to w tych godzinach prąd będzie dla nich najtańszy (między godziną 22 wieczorem a 6 rano – 1 kWh będzie kosztować 25 – 26 groszy). Dla tych, których dom jest aktywny cały czas jest oferta Najprostsza dla Ciebie – opłata za energię jest wówczas stała, bez względu na porę i ilość pobieranej energii (stawka za 1 kWh to 27 – 28 goszy). A może w domu bywamy głównie w weekendy i to wówczas oddajemy się rozrywce wymagającej energii elektrycznej –  serfujemy w internecie, gramy na konsolach, oglądamy filmy i słuchamy muzyki? Wybierzmy ofertę Taniej po godzinach, która zagwarantuje nam najkorzystniejszą stawkę właśnie w sobotę i niedzielę (około 26 groszy za 1 kWh).

Oferty specjalne

Wybierz taryfę, która idealnie pasuje do Twoich potrzeb Jeżeli mamy specjalne wymagania, prowadzimy budowę lub nie mamy jeszcze licznika energii elektrycznej – zdecydujmy się na jedną z ofert specjalnych. Rewelacyjnym rozwiązaniem jest Gniazdko z ryczałtem, które pozwala w systemie pre paidowym korzystać z energii elektrycznej tylko wtedy, gdy jest nam to potrzebne, bez stałych, comiesięcznych rachunków (stawka za 1 kWh będzie wynosiła około 58 groszy).

Powiązane artykuły