Generator ozonu KILLVIR – poznaj zalety tego urządzenia!

ozonowanie pomieszczen

Spis treści

Wybór generatora ozonu może sprawiać poważne problemy, bo rynek zdominowały niskiej jakości urządzenia. Nie każdy ozonator cechuje się taką samą wydajnością i bezpieczeństwem użytkowania, dlatego warto dowiedzieć się, na co zwracać uwagę podczas zakupu ozonatora. Przykładem wysokiej jakości urządzenia do walki z drobnoustrojami może być ozonator KILLVIR marki Klimawent. Czym wyróżnia się ten generator ozonu? Do jakiego zastosowania się nadaje? Wyjaśniamy.

Ozonowanie pomieszczeń w teorii i praktyce…

Ozonowanie to skuteczny sposób dezynfekcji bez zastosowania szkodliwych środków chemicznych np. na bazie chloru. Dzięki ozonatorowi można szybko i w bezpieczny sposób pozbyć się z powietrza oraz różnych powierzchni wirusów, zarodników grzybów, bakterii, a także pasożytów. Dodatkowo ozonowanie pozwala usunąć brzydkie zapachy z pomieszczeń np. zapach wilgoci. Ozonowanie jest skuteczne i bezpieczne, gdy korzystamy z wysokiej jakości ozonatora, który posiada niezbędne certyfikaty jakości oraz charakteryzuje się wydajną pracą. KILLVIR to najwyższej jakości ozonator od polskiej firmy Klimawent.

KILLVIR doskonale sprawdza się w domowym i przemysłowym zastosowaniu, gwarantując długotrwałą i bezawaryjną pracę. Urządzenie przystosowane jest do pracy w różnych pomieszczeniach, dlatego może być stosowane np. w celu dezynfekcji hoteli, pensjonatów, restauracji oraz szpitali i przychodni. Wysoka jakość i przystępna cena polskiego ozonatora KILLVIR sprawiają, że idealnie sprawdzi się jako element wyposażenia np. firm sprzątających, zakładów mechanicznych oraz firm serwisujących systemy klimatyzacji.

Co wyróżnia ozonator KILLVIR na tle innych ozonatorów?

KILLVIR jest ozonatorem rodzimej marki, który powstał z trwałych materiałów i pomyślnie przeszedł niezbędne testy jakości, spełniając wymagania norm europejskich i norm zharmonizowanych PE-EN i ISO. Niewielki, bardzo wydajny i niezawodny ozonator KILLVIR jest wyposażony w zwiększające bezpieczeństwo stosowania ozonu funkcje m.in. diodę sygnalizującą spadek poziomu ozonu w powietrzu do wartości, która pozwala korzystać z pomieszczenia. KILLVIR to nowoczesny, trwały i dostępny w atrakcyjnej cenie ozonator, który warto kupić, jeżeli zależy nam na pełnym wykorzystaniu właściwości ozonu w domu, mieszkaniu oraz różnych obiektach użyteczności publicznej.

Powiązane artykuły