Garnki Philipiak? Opinie są dobre!

Marka Philipiak to gwarancja wysokiej jakości i niezwykłego designu - warto wypróbować te właśnie naczynia

Spis treści

Marka Philipiak to gwarancja wysokiej jakości i niezwykłego designu - warto wypróbować te właśnie naczynia

Nasze społeczeństwo jest coraz bardziej świadome. Już nie zachwycamy się bezkrytycznie promocjami w hipermarketach – analizujemy ich szczegóły i często słusznie oceniamy, że… nie warto. Racjonalnie oceniamy opłacalność inwestowania w produkty najtańsze w danym segmencie, bierzemy pod uwagę czas ich użytkowania oraz jakość materiałów, z których ostały zrobione. „Tanio” może bowiem oznaczać „niezdrowo”, a zdrowie (nasze i naszych najbliższych) jest inwestycją nadrzędną w stosunku do wszystkich pozostałych. Przed takimi właśnie dylematami stajemy wybierając garnki – te w marketach można kupić za parę złotych (często dosłownie), ale tak naprawdę nie wiemy co kupujemy. Naczynia Philipiak opinie mają dobre, ale czy warte są swojej ceny? 

Tanio, ale niebezpiecznie

Kiepskie garnki z hipermarketu mogą okazać się... kiepskim wyborem dla naszej rodzinyCzęść z nas wciąż do kupowania garnków podchodzi jak do przysłowiowego jeża – nie przepadamy za gotowaniem, to i nad kupieniem odpowiednich naczyń nie chcemy się jakoś szczególnie rozwodzić. Kończy się najczęściej na zestawie naczyń z hipermarketu, za który płacimy 100 – 200 zł. Promocja? Pewnie! W zestawie jest przecież wszystko czego potrzebujemy: duży garnek na bigos, mniejszy na rosół, jeszcze mniejszy na makaron i malutki (idealny do gotowania jajek lub parówek), jest również patelnia I to głęboka! spokojnie udusimy na niej sztukę mięsa), a ponadto wszystkie naczynia wyposażone są w pokrywki i całkiem nieźle wyglądają. Tymczasem nie sprawdziliśmy najważniejszego: z czego są zrobione te naczynia? Czy wiemy, że kiepskiej jakości materiały, takie jak aluminium, mogą wchodzić w reakcję z jedzeniem (zwłaszcza kwaśnymi produktami, które poddajemy długiej obróbce termicznej – tak, tak, np. bigos)?

Drożej, ale zdecydowanie bezpieczniej

Wysokiej jakości naczynia do gotowania to inwestycja, która zwróci się w postaci braku problemów ze zdrowiem - Philipiak opinie ma dobreInwestycja w garnki to inwestycja w zdrowie naszej rodziny. Przygotowując posiłki w wysokiej jakości naczyniach możemy być spokojni, że materiał z którego zostały wykonane nie wchodzi w żadne reakcje z potrawami (również tymi kwaśnymi). Najlepsze są garnki wykonane z szlachetnej stali nierdzewnej – takie są np. produkty Philipiak. Philipiak opinie wśród użytkowników ma bardzo dobre, naczynia chwalone są za doskonały design, trwałość i odporność na różnego rodzaju uszkodzenia (w tym mechaniczne). Każdy garnek jest zaprojektowany tak, by maksymalnie ułatwić jego użytkowanie – gotowanie w nim, wyjmowanie potraw i czyszczenia. Może warto rozważyć inwestycję właśnie w te naczynia?

Powiązane artykuły