Galanteria skórzana dla mężczyzn

Męska galanteria skórzana to spory wybór różnego rodzaju akcesoriów oraz toreb, torebek, teczek...

Spis treści

Męska galanteria skórzana to spory wybór różnego rodzaju akcesoriów oraz toreb, torebek, teczek...

W poszukiwaniu inspiracji na elegancki prezent dla mężczyzny zawędrowałam do sklepu opisanego: galanteria skórzana dla mężczyzn. Coraz mniej jest sklepów, które specjalizują się w sprzedawaniu produktów z tak wąskiej kategorii – w handlu zdaje się bowiem obowiązywać zasada „im więcej, tym lepiej”. Jakiesz było moje zdziwienie, gdy weszłam do środka. Ilość różnorodnych rzeczy, które można było nabyć u leciwego, dystyngowanego właściciela sklepu przyprawiała o zawrót głowy. Wszechobecny zapach dobrze wyprawionej skóry był gwarancją, że nie kupimy tutaj wyrobu skóropodobnego. 

No i poczułam się jak przysłowiowy osiołek, któremu w żłoby dano… Co wybrać?

Elegancka torba, w której kazdy mężczyzna zmieści podstawowe rzeczy. Doskonale wykonana i prezentująca się niezywkle elegancko.

Elegancka męska torba - nie każdy mężczyzna jednak będzie ją nosił

Ta w kolorze karmelowym wygląda bardzi modnie! Idelanie skomponowałaby się z większością casualowych męskich stylizacji.

Męska torba nie musi być czarna, brązowa lub granatowa. Co powiecie na karmel?

Skórzana, niewielkich rozmiarów teczka, która sprawdzi się również jako podręczna walizka? To klasyczna elegancja!

Klasyczna teczka, która sprawdzi się w roli walizki (oczywiście podręcznej)

Jakiś drobiazg nie będący kolejnym portfelem? Wyszperałam takie oto etui, w którym zmieszczą się karty i banknoty, podstawowe dokumenty. Można do niego również przypiąć klucze lub samo etui przypiąć do szlufki spodni bądź paska torby.

Uniwersalne etui, w którym mężczyzna zmieści karty, banknoty i podstawowe dokumenty. Wygodne zapięcie pozwoli na zabezpieczenie gadżetu przed zgubieniem

 

Powiązane artykuły