Ford Mondeo – auto na miarę naszych potrzeb

Wysokoprężny silnik Twin-Turbo gwarantuje doskonałe osiągi i ponadprzeciętną radość z jazdy

Spis treści

Ford to marka z bardzo długa historią, sięgającą początków motoryzacji w ogóle. Lata doświadczeń i rola trendseterów motoryzacji sprawiają, że nowe modele lub nowe wersje uznanych już modeli Forda zawsze robią szum na rynku. Najwyższa jakość i zastosowanie nowoczesnych rozwiązań w samochodach sprawia, że auta tej marki cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem i nieposzlakowaną opinią. Nowy Ford Mondeo to idealne połączenie technologicznych innowacji, z doskonałymi osiągami i świetnym designem. Przyjrzyjmy mu się dokładniej.  

Ford Mondeo, czyli wszystko czego oczekujesz od solidnego auta

Ford Mondeo wyposażony jest w adaptacyjne reflektory LED, dzięki którym warunki oświetleniowe są… no cóż, po prostu doskonałe.

Reflektory LED to doskonałe warunki oświetleniowe samochodu

Nadmuchiwane pasy bezpieczeństwa dla pasażerów to nowość, o której z pewnością wielu z nas jeszcze nie słyszało. Są w Fordzie Mondeo i powiększają swoją objętość w razie kolizji.

Nadmuchiwane pasy bezpieczeństwa zwiększają bezpieczeństwo pasażerów podczas potencjalnej kolizji

Ford Mondeo został wyposażony w zupełnie nowy, wysokoprężny silnik Twin-Turbo Ford. To zaawansowana jednostka napędowa, która sprawi, że jazda będzie… dynamiczną przyjemnością.

 

Wysokoprężny silnik Twin-Turbo gwarantuje doskonałe osiągi i ponadprzeciętną przyjemność z jazdy

SYNC 3 to najnowsza i najbardziej zaawansowana wersja tego systemu. Można nim sterować za pomocą głosu i zintegrować z większością smarfonów.

SYNC 3 to najnowsza wersja systemu, która zwiększa komfort podróżowania

Wszystkie zdjęcia i informacje pochodzą ze strony: Ford Mondeo.

Powiązane artykuły