Doładowanie telefonu? Przez internet!

Cieszmy się rozmowami z bliskimi, bez żadnych ograniczeń i limitów

Spis treści

Cieszmy się rozmowami z bliskimi, bez żadnych ograniczeń i limitówAbonament czy telefon na tzw. kartę? Kiedyś w głowie mi się nie mieściło, ze można się dobrowolnie zdecydować na telefon w opcji, która wiąże się z ciągłym poszukiwaniem… kiosku! Zgięci wpół, wsadzamy głowę w miniaturowe okienko i prosimy panią Krysię o doładowanie. Tak było kiedyś, a jak jest dzisiaj?

Najszybciej!

Wszystko obecnie robimy przez internet: zakupy i różnego rodzaju opłaty (choćby za gaz i prąd), ale przesyłamy sobie wiadomości, utrzymujemy kontakty z przyjaciółmi i znajomymi rozsianymi po całym świecie, szukamy informacji (i znajdujemy je!), oglądamy filmy, czytamy… A doładowania prepaid?  To również możemy załatwić przez internet i to na wiele sposobów! Także, sorry pani Krysiu, do kiosku wpadnę najwyżej po gazetę i miętówki.

Najwygodniej! 

Telefon możesz doładować z dowolnego miejsca na świecie - wystarczy dostęp do internetu i choćby 5 zł na kącieDzięki stronie skonstruowanej specjalnie do robienia doładowań – możemy zasilić swoje konto w telefonie o dowolną okrągłą kwotę (od 5 do 200 zł) w zaledwie dwóch (naprawdę!) krokach. Wystarczy podać numer telefonu, który chcemy doładować i wprowadzić adres mailowy, na który zostanie nam wysłane potwierdzenie transakcji, a następnie wybrać sposób płatności (przelew bankowy lub kartę płatniczą, możemy również opłacić transakcję punktami Payback) i zapłacić. Doładowania prepaid realizowane za pomocą tej strony mają swoje dodatkowe plusy, a dokładniej… bonusy! Każde doładowanie to dodatkowe 10%, które będziemy mogli wykorzystać na SMSy, MMSy oraz połączenia z internetem. Martwisz się brakiem faktury lub paragonu? Niepotrzebnie! Wystarczy do siedmiu dni od daty doładowania zgłosić chęć otrzymania dokumentu wypełniając odpowiedni formularz dostępny na tej samej stronie i… gotowe.

Swoboda!

Niech żyje wolność i swoboda... korzystania z telefonu na własnych warunkachTelefony w systemie prepaid to idealne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy nie lubią abonamentowych ograniczeń i chcą mieć pod kontrolą koszty związane z użytkowaniem telefonu. Telefony na kartę dają możliwość swobodnego regulowania miesięcznych wydatków na ten cel – doładowujemy swoje konto wedle uznania, potrzeby i aktualnej zasobności portfela.

Powiązane artykuły