Dlaczego warto wybrać meble firmy Haste?

meble

Spis treści

mebleFirma Haste to przedsiębiorstwo, które od roku 1979 zajmuje się produkcją mebli ogrodowych. Od przeszło trzydziestu lat dba o to, by dostarczać w ręce klientów meble nowoczesne, zgodne z obowiązującymi trendami, a przede wszystkim – trwałe i wytrzymałe. To właśnie ponad przeciętna jakość jest tym, co sprawiło, że klienci decydują się na zakup mebli Haste.

Dlaczego warto kupić meble firmy Haste?

Meble ogrodowe wychodzące spod skrzydeł przedsiębiorstwa w ogromnej części tworzone są z drewna robinii, która jest szybko rosnącym drzewem. Firma Haste materiał pozyskuje jedynie w rozsądnie gospodarowanych lasach, co nie przekłada się na degradację środowiska naturalnego i jest wyrazem troski o planetę.

Drewno robinii ma też wiele innych zalet. Przede wszystkim, wykazuje świetną odporność na czynniki atmosferyczne, co czyni je materiałem wręcz stworzonym do produkcji mebli ogrodowych. Jest wytrzymałe, nie pęka i nie ulega przebarwieniom nawet po długim czasie użytkowania. Łatwo je utrzymać w czystości – do pielęgnacji wystarczy wilgotna szmatka nasączona wodą i płynem do mycia.

Firma Haste działa na polskim rynku i tu też produkuje swoje meble. W skład zespołu przedsiębiorstwa wchodzą specjaliści, dla których wykonywanie mebli to sposób na życie i największa pasja.

Jakie meble można kupić na stronie hastegardens.pl?

Przede wszystkim, warto zwrócić uwagę na meble ogrodowe, które pełnią funkcję ściśle wypoczynkową.

Nowoczesne sofy ogrodowe Haste aż proszą się, żeby na nich usiąść i oddać się błogiemu relaksowi. Wykonane są z tak solidnych materiałów, że nawet nie trzeba chować ich na zimę – chociaż będą prezentować się o wiele lepiej, jeśli chłodniejsze miesiące spędzą w zadaszonym pomieszczeniu.

Leżanki ogrodowe to meble, które warto wstawić w spokojny i zaciszny kąt ogrodu, by stworzyć miejsce do wypoczynku na łonie natury. W komplecie do leżanki warto zaopatrzyć się w solidny, mocny parasol ogrodowy, który ochroni przed palącymi promieniami słońca.

Jeśli chodzi o narożniki ogrodowe, to doskonale sprawdzą się jako element wyposażenia altan i tarasów. Są wygodne i można na nich siedzieć godzinami – najlepiej w gronie rodziny i przyjaciół.

Trzeba dodać, że wszystkie meble ogrodowe firmy Haste posiadają obicia wykonane z materiałów odpornych na działanie czynników atmosferycznych, przez co z powodzeniem przetrwają wiele sezonów i będą służyć przez długie lata bez żadnego uszczerbku na wyglądzie.

Podsumowując, wybór firmy Haste to najlepsza decyzja, jeśli chodzi o zakup mebli ogrodowych.

HASTE TRADE & DESIGN Sp. z o.o.

Nowowiejska 2, 55-120 Oborniki Śląskie

Tel.: +48 717345371, E-mail: sklep@hastegarden.com

Powiązane artykuły