Dlaczego warto wybrać ASO Volvo?

Autoryzowany serwis to gwarancja, że... dostaniemy gwarancję na usługi i części

Spis treści

Autoryzowany serwis to gwarancja, że... dostaniemy gwarancję na usługi i części

Niespodzianki cieszą tylko w konkretnych sytuacjach. Ucieszyć nas może na przykład przyjęcie niespodzianka (choć i to nie zawsze) lub niespodziewana wizyta gości (no chyba że to surowa teściowa, to też niekoniecznie). Dzieci niezmiennie cieszą niespodzianki w czekoladowych jajkach (nawet bardziej niż czekolada), a dorosłych urzekają niespodzianki w stylu rozładowanej zmywarki, wyniesionych śmieci, czy skarpet, które trafiły do pralki, a nie obok niej. Niespodzianek zdecydowanie nie lubimy w motoryzacji. Właśnie dlatego warto wybierać autoryzowane serwisy, takie jak ASO Volvo. 

Oto lista najważniejszych zalet korzystania z ASO (na przykładzie ASO Volvo):

  1. Mechanicy w ASO Volvo stale podnoszą swoje kwalifikacje, uczestnicząc w różnego rodzaju szkoleniachDecydując się na naprawę w autoryzowanym serwisie samochodowym mamy gwarancję, że… dostaniemy gwarancję na usługi oraz użyte podczas naprawy części.
  2. Wszystkie naprawy w ASO przeprowadzane są przez doskonale wyszkolonych mechaników, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje.
  3. Wszystkie naprawy w ASO przeprowadzane są w  użyciem najwyższej jakości, zaawansowanych technologicznie maszyn i sprzętów, które są kompatybilne z konkretnymi markami i modelami samochodów – to zdecydowanie podnosi skuteczność wyszukiwania usterek oraz szybkość ich usuwania.
  4. Podczas każdej wizyty w serwisie możemy poprosić mechaników o sprawdzenie naszego auto pod kątem bezpieczeństwa (np. stopnia zużycia klocków hamulcowych, czy opon).
  5. Książka serwisowa naszego pojazdu będzie prowadzona profesjonalnie, rzetelnie i zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi przepisami.
  6. W ASO najważniejszy jest klient, jego czas, pieniądze i satysfakcja, którą regularnie bada się w ankietachKoszty naprawy i części mogą nie być najniższe (pewnie pan Zenek z panem Mietkiem zrobiliby robotę za połowę ceny), ale będą wykonane z użyciem wyłącznie części oryginalnych lub oryginalnych zamienników, a wszystkie etapy naprawy zostaną z nami szczegółowo omówione.
  7. Korzystając z ASO mamy pewność, że w razie jakiś problemów (z danym modelem / serią samochodów) zauważonych przez producenta – na pewno zostaniemy o nich ekspresowo poinformowani i zaproszeni na usunięcie ewentualnej usterki.
  8. Autoryzowany serwis dba o klienta i liczy się z jego zdaniem i opinią (panowie Zenek i Mietek mogą wychodzić z założenia, że wiedzą lepiej i kropka), bardzo częstą praktyką jest wysyłanie do klientów serwisu ankiet, w których prosi się o szczegółową ocenę pracy serwisu.

Powiązane artykuły