Depilator? To nie boli!

Gołe nogi muszą być gładkie! jak uzyskać gładkość idealną? Wiosna w pełni, temperatury coraz częściej oscylują w okolicy 20 stopni Celsjusza, a zatem… czas gładkich nóg nadchodzi. I to dosłownie! To, co ujdzie pod spodniami lub grubymi rajstopami – absolutnie nie przejdzie w wersji pozbawionej wierzchniego okrycia. W walce o gładkie nogi wesprze nas… depilator! 

Depilować, czy epilować?

Dzięki nowoczesnym systemom stosowanym przez producentów depilatorów - depilacja jest coraz mniej bolesna i niezmiennie skutecznaDepilacja to usuwanie martwych części włosa – tych, które wyrastają ponad skórę. Pod tą ogólną nazwą będą się kryły różne metody: najpopularniejsze golenie (z użyciem jednorazowych lub wielorazowych maszynek), stosowanie pianek i kremów depilujących oraz wosku, a także korzystanie z depilatorów mechanicznych. Epilacja to z kolei usuwanie włosów razem z cebulkami, której efektem ma być trwałe pozbycie się owłosienia z wybranych partii ciała – epilację najczęściej przeprowadza się w gabinetach kosmetycznych przy użyciu nowoczesnych urządzeń laserowych.

Jeśli depilować, to tylko depilatorem!

Golenie jest najszybszą metodą usuwania zbędnego owłosienia, ale włosy bardzo szybko odrastają i są za każdym razem twardsze i ciemniejsze. Skuteczność pianek i kremów jest dyskusyjna i mocno uzależniona od indywidualnych uwarunkowań, a ponadto preparaty mogą uczulać i podrażniać delikatną skórę. Wosk to metoda dla odważnych. Co zatem pozostaje? Depilator! Dobry depilator mechaniczny to takie urządzenie, które sprawnie i w miarę bezboleśnie usunie włosy (część z cebulkami) dzięki mechanicznym, obrotowym pęsetom. Ogromną zaletą tej metody depilacji jest to, że zdecydowanie osłabia włosy i spowalnia ich odrost.

Dobry depilator, czyli… jaki?

Depilator Rowenta to urządzenie ładne i efektywne - zdecydowanie godne uwagi!Wybierając urządzenie zwróćmy uwagę przede wszystkim na parametry techniczne, rozwiązania mające zminimalizować bolesność depilacji, a także wygląd i wielkość sprzętu. Dobre opinie ma depilator Rowenta EP1030 – to niewielkie urządzenie, wyposażone w 24 mocne i precyzyjne pęsety. Dzięki kompaktowym wymiarom i wbudowanemu akumulatorowi, depilator EP 1030 Ultra Eco to sprzęt, który można bez problemu zmieścić w kosmetyczce i zabrać ze sobą na wakacje. Depilator EP 1030F0 Ultra Eco wyposażony jest dodatkowo w system kulek masujących, które skutecznie redukują bolesność podczas depilacji oraz dwa stopnie prędkości, by zoptymalizować efektywność zabiegu.

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *