Alior Bank – nowoczesność i wygoda dla każdego

Spis treści

Dzisiaj posiadanie konta osobistego to coś więcej niż wymóg. To ogromna wygoda. Zwłaszcza że niektóre placówki jak na przykład Alior Bank starają się by ich oferta była jak najbardziej przydatna. Zarówno dla klientów biznesowych, jak i prywatnych. Zobacz, jak wiele możesz skorzystać decydując się na otwarcie nowego lub przeniesienie istniejącego konta właśnie w Alior Bank

Najważniejsze usługi i produkty dostępne on-line

Alior Bank to wygodny dostęp do bogatego pakietu usług dostępnych on-line.

Alior Bank wie, jak bardzo klienci przywiązani są do usług mobilnych i jaką dużą wagę przykładają do wygody. Dlatego też oferuje on dostęp do większości usług i produktów przez internet. W ten sposób możemy nie tylko otworzyć konto, ale także uzyskać błyskawiczną pożyczkę i to bez dodatkowej papierologii. Możemy także wymienić gotówkę na niezbędną walutę, czemu służy uruchomiony, jako pierwszy na polskim rynku, bankowy kantor internetowy. Warto dodać, że na forum Alior Bank również cieszy się sporym uznaniem wśród klientów. Najbardziej cieszy ich rozbudowana i atrakcyjna oferta oraz liczne udogodnienia, jak na przykład darmowe pakiety usług  w ramach Assistance Pomocni Fachowcy lub concierge Osobisty Asystent.

Bardzo wygodny serwis automatyczny (na wypadek, gdybyśmy nie mieli dostępu on-line do naszego konta)

Alior Bank w obsłudze swoich klientów stawia przede wszystkim na komfort i wygodę.

Usługa ta jest dostępna przez 24 godziny. Umożliwia szybki dostęp do niezbędnych informacji na temat stanu naszego konta, 5 ostatnich zrealizowanych transakcji czy kodu PIN do karty. Wszystko to dzieje się bez konieczności połączenia z Konsultantem Contact Center, co pozwala na sporą oszczędność czasu.

Szeroki wachlarz produktów Alior Bank

Alior Bank stworzył takie produkty, które stanowią odpowiedź na faktyczne potrzeby klienta, czyli osoby, która wymaga wiele od swojego konta, a jednocześnie nie chce za nie przepłacać. W praktyce oznacza to, że większość rachunków jest darmowa. Co prawda trzeba być ich aktywnym użytkownikiem, ale… zostaje to nagrodzone licznymi dodatkowymi korzyściami. Pełna lista dostępnych usług i produktów znajduje się TUTAJ.

Wsparcie dla… kredytobiorców

Rzadko zdarza się, by bank tak bardzo troszczył się o swojego pożyczkobiorcę. Alior Bank stanął na wysokości zadania i uruchomił Fundusz Wsparcia Kredytobiorców, który jest dedykowany osobom z kłopotami w spłacie rat kredytów mieszkaniowych. Kwota wsparcia jest ustalana zawsze indywidualnie na podstawie wysokości miesięcznych rat.

Usługi „szyte na miarę”

Wchodząc na stronę Alior Banku możemy przekonać się w prosty sposób, że świetnie dba on o potrzeby swoich klientów. Dzięki dostępnym usługom możemy nie tylko płacić zbliżeniowo czy „zarabiać” na swoich zakupach. Bank upraszcza też składanie wniosków o świadczenia rodzinne (m.in. „500 plus” oraz „Dobry Start”). Poza tym daje szeroki dostęp do e-urzędów. Dzięki temu klient Alior Banku może np. złożyć wniosek o ważne dokumenty czy rejestrację własnej działalności, a nawet wyrobić sobie EKUZ.

Alior Bank służy swoim klientom pomocą przez całą dobę.

Wymienione powyżej przykłady korzyści, jakie płyną z dołączenia do grupy klientów Alior Banku, to niewielki wycinek dostępnych opcji. Więcej na ich temat można uzyskać dzwoniąc na infolinię, która dostępna jest w systemie 24/7 dla klienta indywidualnego oraz 8-18 pn-pt dla klientów biznesowych.

Powiązane artykuły