Liquid, czyli serce e-papierosa

E-papieros to bezpieczna alternatywa dla tradycyjnego papierosa. Palisz?E-papierosy powstały jako alternatywa dla tradycyjnych wyrobów tytoniowych. Miały być bezpieczne dla zdrowia i zaspokajać chęć palenia. Nad stworzeniem takich papierosów myślano już w połowie XX wieku, ale ostatecznie udało się je wyprodukować i spopularyzować na początku XXI wieku. E-papierosy to tak naprawdę niewielkie urządzenia inhalacyjne, których użytkowanie daje wrażenie bardzo podobne do palenia tradycyjnych papierosów. „Sercem” elektronicznego papierosa jest liquid, czyli roztwór inhalacyjny, który po podgrzaniu go – wydziela lotną mgiełkę.

Producenci e-papierosów oraz wszelkich akcesoriów do nich – stale wzbogacają swoją ofertę. Na rynku mamy różne smaki liquidów, od tych najprostszych i najbardziej podstawowych (np. mentolowych i tabakowych), po oryginalne i niezwykłe kompozycje smakowe.

Oto kilka tych mniej znanych:

Orientalne połączenie smaków korzennych z delikatną nutą karmelową i orzechową.

Oryginalne i orientalne smaki? Ten na przykład opiera się na smakach korzennych

A może przekonamy się do anyżku? W towarzystwie delikatnych kwiatowych tonów.

Anyżek i kwiaty? Smaczne połączenie, warte wypróbowania

Miłośnicy owoców mają w czym wybierać. Ot, choćby zamknięte w liquidzie intensywny zapach i smak czerwonych owoców z dojrzałą czereśnią w roli głównej.

Czerwone owoce z dojrzałą czereśnią w roli głównej to jedna z owocowych propozycji liquidowych

Wybierając liquidowe płyny mamy pełną kontrolę nad ich dawkowaniem, a co za tym idzie – stężeniem nikotyny oraz intensywnością smaku we wdychanej mgiełce.

Szeroka gama produktów pozwoli każdemu znaleźć coś dla siebie

Palimy e-papierosy? Sięgajmy po te liquidy, smaki których szczególnie lubimy, ale… nie bójmy się eksperymentować! Może odkryjemy dla siebie coś zupełnie nowego?

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *